به صورت میانگین در زنجان برای سه ماه آینده ذخیره دارویی موجود است

به صورت میانگین در زنجان برای سه ماه آینده ذخیره دارویی موجود است مركز املاك: زنجان - ایرنا - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان اظهار داشت: ذخیره دارویی زنجان برای جلوگیری از بروز هرگونه مشكل و بحران احتمالی در بیمارستان ها و داروخانه های دانشگاه، به صورت میانگین سه ماه است.


جواد تاج كی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اضافه كرد: اگر گاهی مشكلی در تامین بعضی از اقلام داروهای بیماران خاص در زنجان مشاهده شود، مسئله استانی نیست و یك مبحث كشوری است.
معاون دانشگاه علوم پزشكی زنجان اظهار داشت: این معاونت با كوشش برای تامین داروی مورد نیاز بیمارستان و داروخانه های زیر پوشش در استان، همواره كوشیده تا هیچ كمبودی از این بابت وجود نداشته باشد.
تاج كی بیان كرد: به صورت مستمر و برنامه ریزی شده از كارخانه ها و كارگاه های تولید مواد غذایی بازدید می نماییم.
وی تصریح كرد: هم اكنون 93 درصد واحدهای تولیدی مواد غذایی زنجان در طرح نشانگرهای رنگی (چراغ راهنمای تغذیه ای) زیر پوشش نظارت های این دانشگاه هستند.
معاون دانشگاه علوم پزشكی زنجان با اشاره به اجرای این طرح از سال 94 در كشور، اظهار داشت: طرح نشان گرهای رنگی پس از رفع برخی مشكلات، هم اكنون از حیث اجرایی وضعیت مطلوبی در استان دارد.
به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا، در مجموع استان زنجان 220 واحد فعال و غیر فعال دارد و بر تمام واحدهای فعال نظارت می شود، همینطور تعداد بازدیدها بر اساس امتیازهای كسب شده و درجه بندی كارخانه ها تعیین و رتبه بندی می گردد.
اگر واحدی در جدول شاخص این دانشگاه، رتبه آ (a) داشته باشد، طبیعی است كه به خاطر عملكرد مطلوبش یك بار بازدید در سال كفایت خواهد كرد، اما اگر در رتبه های پایین قرار داشته باشد به نسبت، میزان بازدید اضافه خواهد شد.
3216/6085
خبرنگار: سجاد كریمی** انتشار دهنده: رویا رفیعی


1396/10/14
20:29:46
5.0 / 5
4331
تگهای خبر: تولید , خانه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین