احتمال تعویق برگزاری انتخابات شورایاری

احتمال تعویق برگزاری انتخابات شورایاری به گزارش مركز املاك رئیس شورای شهر تهران از احتمال به تعویق افتادن برگزاری انتخابات شورایاری ها اطلاع داد.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، محسن هاشمی ظهر امروز در انتها جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه بامداد امروز لایحه معرفی و تعیین ذی حسابانی كه توسط حناچی به شورای شهر عرضه شدند توسط اعضای شورا انتخاب گردید اظهار داشت: همینطور مبحث اساسنامه انتخابات شورایاری در جلسه امروز مورد بحث قرار گرفت و كلیات آن به تصویب رسید اما به علت تمام شدن وقت جلسه بررسی بندهای آن به جلسه آینده موكل شد.
وی با اشاره به اینكه بعید می دانم با عنایت به حجم پیشنهادات، انتخابات ۳۱ خرداد ماه برگزار گردد اظهار داشت: در هیئت رئیسه تاریخ های دیگری برای برگزاری انتخابات مطرح شده و به نظر می آید انتخابات به یك ماه دیگر موكل شود.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص اینكه یكی از اعضای شورا اعلام نموده كه برخی ها قصد دارند انتخابات شورایاری ها را پس از انتخابات مجلس برگزار كنند اظهار داشت: به نظرم ایشان در بیان نظرشان افراط داشتند و این درست نیست.
وی در مورد اجرای طرح ترافیكی جدید با اشاره به اینكه از اول تیرماه طرح زوج و فرد به صورت كامل در پایتخت حذف می شود و طرح جدید به صورت شناور اجرا می شود كه رانندگان می توانند به صورت فصلی ۲۰ روز مجانی داشته باشند اظهار داشت: رانندگان می توانند با استفاده از این طرح سفر مجانی خویش را مدیریت كنند و با اجرای این طرح تلاش شده كه كنترل آلودگی هوا بیشتر شود و البته این طرح مصوبه شورای ترافیك را هم دارد.
هاشمی در پاسخ به سوالی در مورد چرایی برگزاری نمایشگاه الكامپ در سایت نمایشگاهی سئول در حالیكه قرار نیست نمایشگاه های پرمخاطب در تهران برگزار گردد اظهار داشت: در یك جنگ اقتصادی قرار داریم و برپایه بررسی های كه انجام گرفته این نمایشگاه دیگر پرمخاطب نیست و تعداد شركت كنندگان خارجی و حتی داخلی كمتر شده است و سال گذشته هم مشاهده كردید كه نمایشگاه الكامپ پر مخاطب نبود.
وی در پاسخ به این سوال كه چرا نمایشگاه ها در شهر آفتاب برگزار نمی گردد اظهار داشت: اگر برگزاری نمایشگاه در سایت نمایشگاهی سئول باعث ترافیك شود آنرا به شهر آفتاب منتقل می نماییم اما گزارشی در این خصوص داده نشده است.
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اینكه این واكنش شما نوشدارو پس از مرگ سهراب است به شوخی اظهار داشت: البته می دانید كه این ضرب المثل یك فرضیه است.
در ادامه خبرنگاری به او اظهار داشت: آیا این شوخی شما هم به مانند شوخی سخنان زنانه و مردانه است؟ اظهار داشت: همه شوخی های من جدی است ولی آن شوخی مردانه را از هم جدی گرفتند.1398/03/21
14:28:42
5.0 / 5
4007
تگهای خبر: سایت , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین