انعقاد تفاهم نامه مترو با مجموعه نمایشگاه بین المللی جهت راه اندازی مترو در این نمایشگاه

انعقاد تفاهم نامه مترو با مجموعه نمایشگاه بین المللی جهت راه اندازی مترو در این نمایشگاه به گزارش مركز املاك مدیر عامل  شركت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) از فراهم شدن شرایط لازم برای انعقاد تفاهم نامه دو جانبه بین شركت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) با شركت نمایشگاه بین المللی جهت راه اندازی ایستگاه مترو در این نمایشگاه اطلاع داد.


به گزارش روابط عمومی و بین الملل شركت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، علی امام در بازدید از هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته و غرفه این شركت با اشاره به برگزاری جلسات مختلف با شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری و شركت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) و همینطور شركت نمایشگاه بین الملی، اظهار داشت: مقدمات لازم برای نهایی شدن انعقاد و امضای قرارداد دوجانبه برای اتصال نمایشگاه بین المللی به شبكه مترو از راه اتصال خط یك به خط هفت فراهم آماده شده است.
وی با بیان این مطلب كه از گذشته لزوم داشت تا ایستگاه مترو در نمایشگاه بین المللی راه اندازی شود، بیان كرد: خوشبختانه در مدیریت جدید نمایشگاه به این مورد اهتمام ویژه ای شده است.
امام با بیان این مطلب كه در بازبینی طرح جامع حمل و نقل ریلی هم به لزوم عبور ایستگاه مترو در نمایشگاه اشاره شده است، اضافه كرد: امیدواریم از راه سرمایه گذاران شركت نمایشگاه بین المللی بتوان منابع مالی را در این خصوص تامین كرد.
مدیر عامل شركت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، در صورت تامین منابع مالی و عدم وجود مشكلاتی در این زمینه در بهترین شرایط می توان ظرف دو تا سه سال آینده شاهد راه اندازی این ایستگاه و اتصال نمایشگاه بین المللی به شبكه مترو بود.

وی با اشاره به اینكه امیدواریم تدابیری اتخاذ بشود تا شهروندان این محدود و سایر علاقه مندان به بازدید از نمایشگاه بین المللی از نعمت مترو برخوردار شوند، اظهار داشت: صنعت حمل و نقل ریلی جزو صنایع بسیار مهم و رو به رو رشد به شمار می آید كه در این میان مترو به خاطر سرعت و كم هزینه بودن از جایگاه ویژه تری برخوردار می باشد.1398/03/23
19:08:06
5.0 / 5
4525
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین