یك مقام مسئول اعلام كرد؛

صف ۲۹ شركت داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در بندر چابهار

صف ۲۹ شركت داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در بندر چابهار مركز املاك: مدیركل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان اعلام نمود: 29 شركت برای سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار در 6 ماه اول امسال متقاضی بودند.



به گزارش مركز املاك به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، بهروز آقایی درباره افزایش جذب سرمایه گذاری در بندر چابهار، اظهار نمود: بندر چابهار بعنوان بزرگترین بندر اقیانوسی كشور با موقعیت استراتژیك و دستیابی به آب های آزاد بین المللی جایگاه ویژه ای در مبادلات ایران با سایر كشورهای منطقه دارد.
به گفته وی، این بندر بعنوان دروازه تجارت به كشورهای عضو IORA، CIS، افغانستان و آسیای میانه و نزدیكی به بنادر حوزه دریای عمان و اقیانوس هند از منظر تجارت دریایی، خشكی و امنیتی بهترین مسیر ترانزیتی برای كشورهای منطقه است.
مدیركل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با تاكید بر جایگاه ویژه بندر چابهار در نگاه صاحبان سرمایه اضافه كرد: گرایش بخش خصوصی داخلی و خارجی به حضور در بندر شهید بهشتی نشان داده است كه سرمایه گذاران ایران و دیگر كشورها به این بندر بعنوان بندری مطمئن برای سرمایه گذاری توجه دارند.
آقایی افزود: ارائه ۲۹ درخواست سرمایه گذاری از شروع امسال و بازدید بیشتر از ۳۶ هیات داخلی و خارجی از بندر شهید بهشتی چابهار نمونه بارزی از نگاه ویژه مقام ها و سرمایه گذاران ملی و فراملی به این بندر است.
در سال ۹۷ نیز ۱۵۰ هیات داخلی و خارجی از بندر چابهار بازدید كردند و در نهایت ۶۵ درخواست سرمایه گذاری ارائه و ۱۷ مورد نهایی و منجر به قرارداد شد.


منبع:

1398/07/01
22:10:18
5.0 / 5
4155
تگهای خبر: سرمایه گذاری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین