فرماندار شهرستان طارم خبر داد:

ادامه ممنوعیت فروش سیگار در واحدهای صنفی

ادامه ممنوعیت فروش سیگار در واحدهای صنفی به گزارش مركز املاك فرماندار شهرستان طارم، از تداوم ممنوعیت فروش سیگار در واحدهای صنفی اطلاع داد.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، ستار صفری در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان طارم با بیان این كه آمار كارگران غیربومی در فصل برداشت محصولات بخصوص زیتون در طارم افزایش می یابد، عنوان كرد: تمهیدات لازم برای افزایش سهمیه آرد شهرستان در این فصل اندیشیده شده و بالغ بر ۳۰۰ تن آرد فوق العاده برای این فصل تامین شده است.
ایشان در ادامه بر ممنوعیت فروش دخانیات در خواربارفروشی های واقع در نزدیك مدارس و سایر واحدهای صنفی اشاره و تصریح كرد: باید بر این امر نظارت جدی صورت گیرد.
صفری از فعالیت شش واحد كارگاهی شن و ماسه در شهرستان اطلاع داد و اضافه كرد: با عنایت به مجوزهای صادره برای فعالیت این شركت ها، اولویت اول آنها بایستی تامین نیاز شهرستان باشد ولی با عنایت به نارضایتی های مردمی گزارش شده، در صورت عمل نكردن به تعهدات بر مبنای قانون با این واحدها برخورد خواهد شد.
وی با اشاره به لزوم افزایش كیفیت نان تولیدی توسط نانوایی ها، افزود: از آن جایی كه نان تاثیر مستقیم در سلامت مردم دارد، نظارت بر نانوایی ها باید افزایش یابد تا سلامت مردم به خطر نیافتد.
فرماندار طارم بر ساماندهی نرخ نهاده های كشاورزی در این شهرستان هم تصریح كرد و افزود: با عنایت به این كه شهرستان طارم از قطب های اصلی تولید محصولات كشاورزی در استان به حساب می آید، توجه به این امر می تواند كمك حال كشاورزان باشد.
منبع:

1398/07/09
23:03:29
5.0 / 5
3896
تگهای خبر: استان , تولید , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین