عضو كمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران:

مدیریت شهری حوزه فرهنگی را ذبح كرده است

مدیریت شهری حوزه فرهنگی را ذبح كرده است به گزارش مركز املاك عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با انتقاد از كاهش بودجه پیشنهادی فرهنگی و اجتماعی در سال 99 اظهار داشت: حوزه فرهنگی ذبح شده است.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، حجت نظری بامداد امروز در حاشیه جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنا بود امروز پیوست های برنامه سوم شهرداری بررسی شود و قرار بود برپایه تصمیم كمیسیون تلفیق برای سال های آینده تصمیم گیری شود.
وی با اشاره به اینكه برپایه این تصمیم بودجه فرهنگی و هنری شهرداری در سال آینده از 1172 میلیارد تومان به 946 میلیارد تومان كاهش یافت، اظهار داشت: ما به این مورد اعتراض داشتیم اما متاسفانه با وجود همه ادعاها و رویكردها در كمیسیون بودجه ضد فرهنگی ترین تصمیم به وقوع پیوست.
عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان این كه آنها معتقدند كه بخش فرهنگی و اجتماعی خودش می تواند كارها را پیش ببرد اظهار داشت: البته كه از حضور مردمی استقبال می نماییم اما نمی گردد از حوزه مدیریت شهری بودجه ای هم برای بخش فرهنگ در نظر گرفته نشود و در نتیجه پیشنهادی مطرح كردیم تا به صورت دو فوریت بیان شود كه برپایه آن جدول پیشنهادی منابع و مصارف اصلاح گردد كه امروز قرار بود عرضه شود اما متاسفانه این مساله توسط رئیس جلسه اعلام وصول نشد.
نظری با بیان این كه نباید به حوزه فرهنگی به چشم یك حوزه نامربوط نگاه كرد اظهار داشت: مدیریت شهری حوزه فرهنگی را ذبح كرده و عنایتی به آن نمی كند و این در شرایطی است كه در وعده های انتخاباتی بر مساله فرهنگی و اجتماعی تاكید داشتند.
وی در مورد بحث های انتخاب رئیس جدید برای سازمان فرهنگی و هنری با بیان این كه بحث ما درباره رئیس جدید ورود به مصداق ها نبود اظهار داشت: شهردار تهران آن طور كه در روزهای انتخاباتی وعده داده بود می بایست معاونت ها را با نظر كمیسیون تخصصی بررسی كند اما به این مهم عمل نكرد و از نظر كمیسیون مربوطه استفاده نشد.
عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان این كه رئیس سازمان فرهنگی و هنری همتراز با معاون شهردار است و انتظار می رفت از نظر شورا در این انتصاب استفاده گردد اظهار داشت: اما مسیر متفاوتی طی شد.1398/07/23
15:43:16
5.0 / 5
4099
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین