رئیس كمیسیون اصل ۹۰ مجلس:

گزارش نهایی سقوط هواپیمای یاسوج ۲ ماه دیگر به مجلس ارائه می شود

گزارش نهایی سقوط هواپیمای یاسوج ۲ ماه دیگر به مجلس ارائه می شود مركز املاك: رئیس كمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس از قرائت گزارش نهایی سانحه سقوط هواپیمای تهران یاسوج ظرف 2 ماه آینده در صحن علنی آگاهی داد.به گزارش مركز املاك به نقل از خانه ملت، داوود محمدی درباب پرونده سانحه هواپیما ATR تهران- یاسوج، اظهار داشت: كمیسیون اصل ۹۰ مجلس، از سال قبل با وقوع حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج، به این پرونده ورود كرد و تابحال جلسات كارشناسی بسیاری را جهت بررسی این پرونده برگزار كرده است.
نماینده مردم قزوین، آبیك و البرز در مجلس شورای اسلامی افزود: در چند ماه اخیر بررسی های كامل و جامعی از طرف كمیسیون اصل ۹۰ در مورد سانحه هواپیمای ATR تهران- یاسوج صورت گرفته و در این راستا، جلساتی نیز با دستگاه قضا اجرا شد.
وی اظهار داشت: البته دستگاه قضا نیز به صورت جداگانه به پرونده سانحه هواپیمای تهران-یاسوج ورود كرده، اما با وجود این، مجلس نیز جهت بررسی مستندات و اشتراك نظرات، جلساتی را با قاضی مربوطه برگزار كرد.
محمدی با اشاره به اینكه گزارش كمیسیون اصل ۹۰ درباره سانحه پرواز تهران- یاسوج ظرف دو ماه آینده در صحن علنی قرائت خواهد شد، اضافه كرد: با جمع بندی و جمع آوری گزارشات كارشناسانی كه از جانب كمیسیون مسائل در رابطه با حادثه را بررسی نموده اند و همین طور ستاندن نظرات نهایی قوه قضائیه، گزارش بزودی به صحن علنی ارائه خواهد شد.
رئیس كمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، با اشاره به موضوعات مطروحه درباره نقش سازمان هواپیمایی در وقوع سانحه هواپیمای تهران-یاسوج، اظهار داشت: در گزارش تمام مسائل و موارد به صورت مفصل ذكر شده و گزارش كمیسیون اصل ۹۰، برای تصمیم گیری در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد، اما هنوز گزارش جمع بندی نشده و نمی توان به صورت مشخص مقصران وقوع حادثه را اعلام نمود.

1398/07/30
19:18:35
5.0 / 5
4028
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین