رییس سازمان مدیریت استان تهران خبر داد

تدوین سند راه های استان تهران

تدوین سند راه های استان تهران به گزارش مركز املاك رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از تدوین سند راه های استان تهران آگاهی داد و اضافه كرد: تهیه شناسنامه فنی راه های استان تهران با همكاری اداره كل راهداری استان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران شروع شده است.


نعمت اله تركی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند تدوین سند راه های استان تهران اظهار داشت: اساسا با هدف بهره برداری در طراحی و توسعه حوزه راه ها، شناسنامه فنی راه های استان برای نخستین بار تهیه خواهد شد؛ سوژه مهمی كه زمینه ساز برنامه ریزی دقیق جهت عملیات راهداری استان است.
وی ادامه داد: همین طور شناسنامه فنی راه های استان دارای قابلیت انطباق با برنامه توسعه استان و اسناد بالادستی را خواهد داشت و منجر به افزایش كارایی و بهره وری در راه های استان می شود.
وی افزود: روند تدوین این سند در جلسه ای مشترك میان اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و شركت آزمایشگاه فنی و مكانیك خاك مورد بحث و بررسی قرار گرفت و گزارشی از كارهای انجام شده در حوزه سامانه های طراحی شده جهت كنترل راه ها، برداشت های صورت گرفته از برخی راه های شریانی در استان و مطالعات انجام شده در این زمینه ارائه شد.
منبع:

1398/08/03
14:36:07
5.0 / 5
4163
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین