مجمع تهران علت انتشار بوی نامطبوع در پایتخت را بررسی می كند

مجمع تهران علت انتشار بوی نامطبوع در پایتخت را بررسی می كند به گزارش مركز املاك یك عضو مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: طبق پیگیری های صورت گرفته درباره منشا انتشار بوی نامطبوع در تهران هنوز استانداری منبع آنرا پیدا نكرده پس ما از استانداری خواهان ارائه گزارشی در این زمینه شده ایم.


محمدرضا بادامچی در گفت و گو با ایسنا، در توضیح پیگیری های نمایندگان تهران درباره منشا بوی نامطبوع در سطح شهر تهران در روز گذشته، اظهار نمود: از استاندار تهران پیگیری كردیم به ما گفته شد هنوز منشا بو را تشخیص نداده و منبع آنرا پیدا نكرده اند. ما پیگیری های لحظه ای از محیط زیست و استانداری داریم و خواسته ایم كه گزارشی از اقدامات شان و علت انتشار بوی نامطبوع در سطح شهر تهران ارائه نمایند.
نماینده تهران با بیان این كه احیانا منشا بوی نامطبوع همان بوی نامطبوع در شهرهای واوان، رباط كریم و اطراف فرودگاه امام خمینی (ره) است، اظهار داشت: روزانه 14 میلیون نفر در تهران جمع می شوند كه حل مسائل محیط زیستی مربوط به این حجم جمعیت با شیوه های قدیمی مقدور نیست؛ باید از فناوری روز و مطابق با استانداردهای محیط زیستی دراین زمینه بهره گرفت تا از تكرار این اتفاقات جلوگیری شود.
روز گذشته در بعضی از نقاط تهران بوی نامطبوع منتشر گردید كه هنوز منشا آن معین نمی باشد.
منبع:

1398/09/12
14:49:49
5.0 / 5
4337
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین