تداوم هوای سالم در تهران به لطف باد و باران

تداوم هوای سالم در تهران به لطف باد و باران مركز املاك: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران با تداوم بارش باران و وزش باد هوای پایتخت طی امروز (17 آذرماه) در شرایط سالم می باشد.به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا برمبنای نتایج حاصل از پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، در اولین ساعات امروز (۱۷ آذر) با تداوم بارش های پاییزی و وزش باد طی ساعات گذشته، با وجود آغاز تردد خودرو ها شاهد كاهش ذرات معلق خواهیم بود و كیفیت هوای شهر تهران در شرایط سالم قرار خواهد گرفت.

با تداوم ناپایداری جوی و بارش های پراكنده در طول روز شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم خواهد بود و انتظار می رود در بیشتر مناطق كیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی بماند.

با افزایش ترافیك شبانگاهی احتمال می رود بر غلظت ذرات معلق نسبت به شب گذشته افزوده شود، با این وجود در ساعات پایانی یكشنبه با افزایش نسبی سرعت باد و پراكندگی آلاینده ها، بهبود كیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

با وزش باد تا صبحگاه فردا (۱۸ آذرماه) پیش بینی می شود در بیشتر مناطق كیفیت هوا در وضعیت سالم قرار بگیرد همین طور در طول روز برقراری شرایط ناپایدار جو و وزش باد مؤثر از انباشت آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود.

در اواخر وقت فردا (۱۸ آذرماه) با كاهش سرعت باد و كاهش ابرناكی همین طور كاهش میزان ناپایداری جوی، احتمال می رود كه در ساعات اوج ترافیك در مناطق پرتردد با افزایش غلظت ذرات معلق روبه رو شویم كه كاهش نسبی كیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۱ و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص الان ۶۲ و هوا در شرایط سالم می باشد.

منبع:

1398/09/17
14:09:57
5.0 / 5
4263
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین