بازدید بیشتر از 4000 دانشجو از برج میلاد

بازدید بیشتر از 4000 دانشجو از برج میلاد به گزارش مركز املاك همزمان با روز دانشجو، بیشتر از ۴۰۰۰ نفر از دانشجویان كشور از برج میلاد به صورت مجانی بازدید نمودند.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، روز گذشته ۱۶ آذر كه در تقویم رسمی كشور بعنوان روز دانشجو ثبت شده است، برج میلاد تسهیلاتی را فراهم نمود تا این قشر فرهیخته بتوانند از این مجموعه فرهنگی و گردشگری به صورت مجانی بازدید كنند و جشن خویش را بر بلندای میلاد بگیرند.
رویدادی كه بسیار مورد استقبال دانشجویان بخصوص دانشجویانی كه از شهرستان بتازگی به تهران آمده بودند، قرار گرفت و همه آنها متفق القول معتقد بودند كه بازدید از برج میلاد در این روز تجربه متفاوت و ماندگاری در تاریخ زندگیشان بوده است.
دانشجویانی كه از شهرهای زاهدان، كرمانشاه، تبریز، یزد، كهگیلویه و بویر احمد، شیراز، تبریز، مشهد، قم و دیگر استان ها آمده بودند تا برای اولین بار برج میلاد را كه در دنیا بعنوان ششمین برج مخابراتی دنیا، شناخته شده است، تماشا كنند. آنها از اینكه این برج توسط مهندسان ایرانی ساخته شده است، بر خود می بالیدند و آنرا مایه افتخار ایران و ایرانی عنوان كردند.
محمد از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف كه از استان یزد در این دانشگاه پذیرفته شده بود، در گفتگویی كوتاه اظهار داشت: بازدید مجانی از این برج برای دانشجویان ایده بسیار خوبی بود و امسال یكی از خاطره انگیزترین روزهای دانشجو برای من و دوستانم بر فراز میلاد به ثبت رسید.
تعدادی دیگر از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت هم با خود كیك روز دانشجو را آورده بودند تا شمع اولین سال دانشجویی خویش را بر فراز برج میلاد خاموش كنند.
طبق گزارش روابط عمومی برج میلاد، برپایه آمارهای بازدید، چهار هزار و پانصد و ۳۰ دانشجو، در روز گذشته (شنبه ۱۶ آذرماه) از برج میلاد بازدید كردند.
1398/09/17
21:22:54
5.0 / 5
3887
تگهای خبر: استان , تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین