امروز هوای تهران سالم می شود

امروز هوای تهران سالم می شود به گزارش مركز املاك بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته در شرایط ناسالم برای همه افراد بود اما پیشبینی می شود كه طی عصر امروز (۵ دی) هوای پایتخت به تدریج در شرایط سالم قرار گیرد.به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، بر اساس پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا با برقراری شرایط جوی پایدار و آرام طی بامداد امروز (۵ دی) به همراه افزایش تردد خودرو ها، شرایط برای تجمع آلاینده ها فراهم می شود و كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط ناسالم بخصوص برای گروه های حساس قرار می گیرد.

بتدریج با افزایش نسبی سرعت باد و رشد ابر بر میزان ناپایداری جوی افزوده می شود و پراكندگی آلاینده ها بهبود كیفیت هوا را به دنبال دارد. طی امشب هم با وجود افزایش حجم ترافیك وزش باد مؤثر و گاهی بارش پراكنده از تجمع ذرات معلق جلوگیری می كند و برقراری شرایط سالم در بیشتر نواحی پایتخت دور از انتظار نیست.

با كاهش تردد خودرو ها طی روز جمعه (۶ دی) و شرایط جوی مساعد همراه با احتمال بارش باران، غلظت آلاینده ها به نسبت كاسته می شود و ازاین رو در بیشتر مناطق شرایط مطلوب كیفیت هوا را خواهیم داشت.

وزش باد در بعد ازظهر فردا همراه با رشد ابر و گاهی بارش پراكنده، شرایط برای پراكندگی آلاینده ها را فراهم و در ساعات پایانی جمعه باوجود افزایش حجم ترافیك، غلظت ذرات معلق نسبت به روز قبل كاسته می شود و به دنبال آن شرایط مطلوب كیفیت هوا در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۱۵۸ در شرایط ناسالم برای همه قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۱۳۱ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1398/10/05
15:20:43
5.0 / 5
4418
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین