مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور خبر داد

واریز یارانه سوخت سرویس مدارس

واریز یارانه سوخت سرویس مدارس مركز املاك: مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور از واریز ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت سرویس مدارس آگاهی داد.


مرتضی ضامنی در گفت و گو با ایسنا، درباره سهمیه اختصاص یافته به رانندگان سرویس مدارس اظهار داشت، آن دسته از ناوگانی كه در چارچوب سامانه پایش ناوگان دانش آموزی «سپند» ساماندهی شده اند، بعنوان سرویس های مجاز به شمار می روند و از سهمیه سوخت ویژه سرویس مدارس برخواردار می باشند.
وی ادامه داد: در این خصوص در كارگروه مربوطه بعد از بررسی های لازم میزان سهمیه تعلق گرفته به سرویس مدارس تا سقف 120 لیتر برای خودرو های تك سوز و تا سقف 80 لیتر برای خودرو های دو گانه سوز سهمیه بنزین اختصاص یافت.
ضامنی افزود: بر این اساس در اولین مرحله ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت این ناوگان از شروع اجرای طرح سهمیه بندی بنزین محاسبه و سهمیه مورد نظر تا اختتام آذرماه محاسبه و به حساب رانندگان مشمول واریز شده است. رانندگان فقط جهت پرداخت هزینه سوخت در جایگاه های عرضه بنزین می توانند از این یارانه استفاده نمایند.
مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور اشاره كرد: آن دسته از رانندگان سرویس مدارس كه در آژانس های كرایه تاكسی یا تاكسی های اینترنتی هم مشغول به فعالیت می باشند و اطلاعات خودرا ثبت نموده اند به صورت تجمیعی یارانه سوخت خودرا دریافت می نمایند.
وی ادامه داد: آن دسته از رانندگان سرویس مدارس كه تا 20 آذر اطلاعات خودرا تكمیل نمودند و از جانب شهرداری ها تأئید و اطلاعاتشان صحیح می باشد امروز مشمول دریافت ما به التفاوت ریالی سهمیه سوخت بوده و اعتبار فوق به حساب شبایی كه در سامانه معرفی نمودند توسط شركت ملی پخش فرآورده های نفتی واریز شده است.
ضامنی افزود: در اولین مرحله اطلاعات 88 هزار و 753 راننده سرویس مدرسه جهت دریافت سهمیه سوخت ارسال شده است كه از این تعداد، اطلاعات 56 هزار و 504 نفر كامل و اعتبار مربوط به سهمیه سوخت به حساب آنها واریز شده است. آن دسته از رانندگان سرویس مدارسی كه اطلاعاتشان صحیح نبوده از روز یكشنبه 15 دی می توانند بر طبق پیامكی كه برای آنها ارسال خواهد شد نسبت به تكمیل اطلاعات و رفع نقصها اقدام نمایند.
منبع:

1398/10/12
10:54:27
5.0 / 5
4674
تگهای خبر: شركت , شهرداری , كارگر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین