مدیرعامل متروی تهران عنوان كرد

پشتیبانی از بومی سازی در كمیته ساخت داخل شركت مترو

پشتیبانی از بومی سازی در كمیته ساخت داخل شركت مترو به گزارش مركز املاك مدیرعامل متروی تهران با بیان خبر فراخوان كمیته ˮساخت داخل ˮ شركت مترو به پیمانكاران واجدشرایط عنوان كرد: فعالیتهای این كمیته به مرور منجر به كاهش هزینه تأمین تجهیزات و قطعات مترو با وجود تحریم های بین المللی از راه پشتیبانی از ساخت داخل خواهد شد.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، علی امام با بیان خبر فراخوان كمیته "ساخت داخل "مترو به پیمانكاران واجد شرایط اظهار نمود: از آغاز سال 1398 كمیته ای به نام "ساخت داخل " با هدف تكیه بر توانمندی شركت های ایرانی جهت تأمین نیازمندی های سخت افزاری خطوط و ایستگاه های مترو، در شركت راه آهن شهری تهران و حومه افتتاح شد.
او با اشاره به اینكه برنامه ها و تصمیم های این كمیته توسط هیات مدیره شركت به صورت دقیق رصد می شود، عنوان كرد: وظیفه اصلی كمیته ساخت داخل، شناخت و انتخاب پیمانكاران واجد شرایطی است كه ضمن رعایت استانداردهای مورد تایید شركت مترو، بتوانند تجهیزاتی همانند قطعات واگن، آسانسور، پله برقی و.... را بابهترین كیفیت ممكن و هزینه ای قابل قبول از محل تولید داخل تأمین كنند.
امام با اشاره به این كه هیأت مدیره شركت مترو بر سرعت بخشیدن در بهره گیری از توان شركت های داخلی تاكید دارد، اظهار داشت: خوشبختانه فراخوان این كمیته به شركت های داخلی، با استقبال خوبی روبرو شده است.
بنا براعلام روابط عمومی شركت مترو، مدیرعامل شركت مترو در انتها تصریح كرد: مأموریت اصلی كمیته ساخت داخل، بومی سازی تجهیزات مترو در شرایط سخت تحریم های بین المللی است. فعالیتهای این كمیته مقرر است منجر به كاهش هزینه تأمین تجهیزات و قطعات، ارتقاء توان و ظرفیت شركت های داخلی و پشتیبانی از ساخت داخل شود.1398/10/21
19:52:04
5.0 / 5
4345
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین