انتشارپیام كاركنان شركت بوئینگ:

۷۳۷ مكس توسط دلقك ها طراحی شده و توسط میمون ها نظارت شده است!

۷۳۷ مكس توسط دلقك ها طراحی شده و توسط میمون ها نظارت شده است! مركز املاك: انتتشار بیشتر از 100 صفحه از پیام های داخلی شركت بوئینگ به بحرانی تازه برای این شركت تبدیل گشته است. در بعضی از این پیام ها كاركنان شركت سازمان نظارت بر هوانوردی آمریكا را به سخره گرفته اند.به گزارش مركز املاك به نقل از مهر به نقل از سی ان بی سی، انتشار بیشتر از ۱۰۰ صفحه از پیام های داخلی شركت بوئینگ به بحرانی تازه برای این شركت تبدیل گشته است. در بعضی از این پیام ها كاركنان شركت سازمان نظارت بر هوانوردی آمریكا را به سخره گرفته اند.
این بحران تازه به دنبال آن رخ می دهد كه با زمین گیر شدن هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷ مكس در جهان بعد از ۲ سقوط مرگبار این مدل، سهام شركت در وضعیت رو به افولی به سر می برد. بوئینگ این پیام ها را بعنوان قسمتی از تحقیقات در حال انجام بر روی ایمنی هواپیمای ۷۳۷ مكس، در اختیار اداره نظارت بر هوانوردی فدرال آمریكا قرار داده است.
در یكی از این پیام ها كه به آوریل ۲۰۱۷ مربوط می شود یكی از كاركنان شركت گفته است: هواپیمای ۷۳۷ مكس توسط دلقك هایی طراحی شده كه آنها هم توسط میمون ها مورد نظارت قرار می گرفتند.
در یك پیام دیگر یكی از كاركنان بوئینگ گفته است امیدوار است بتوانند ناظران را دوره كرده تا آنها را به سمتی كه مورد نظر شركت است هدایت كنند.
در فوریه ۲۰۱۸، تنها چند ماه پیش از سقوط هواپیمای مكس ۷۳۷ اندونزی، یكی از كاركنان بوئینگ از همكار خود می پرسد آیا حاضر است خانواده خودرا سوار هواپیمای ۷۳۷ مكس كند، همكار وی در پاسخ می گوید نه، حاضر نیستم!
همچنین در این پیام ها مشخص شده است كه بوئینگ با سواستفاده از نفوذ خود برگزاری دوره های آموزشی و شبیه سازی پرواز برای خلبانان ۷۳۷ مكس را از حالت الزامی خارج كرده است. برگزاری این دوره ها بار مالی قابل توجهی داشته و دستگاه نظارت بر هوانوردی آنرا الزامی می دانسته است.
در یكی از پیام ها یكی از كاركنان بوئینگ گفته است مقامات ناظر هوانوردی هند حتی (از آمریكا هم) احمق تر هستند.
بوئینگ در اطلاعیه ای در واكنش به انتشار این اسناد اعلام نمود: این پیام ها نشان دهنده شركت كنونی بوئینگ و آن شركتی كه ما باید باشیم نیستند و كاملاً غیرقابل قبول می باشند.


منبع:

1398/10/22
19:27:08
5.0 / 5
4176
تگهای خبر: دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین