هوای تهران برای حساس ها ناسالم می باشد

هوای تهران برای حساس ها ناسالم می باشد به گزارش مركز املاك بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت هم اكنون برای گروه های حساس ناسالم می باشد و انتظار می رود كه این شرایط تا فردا (۲۴ دی) ادامه داشته باشد.به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران در اولین ساعات امروز (۲۳ دی) با حاكمیت جو نسبتاً پایدار همراه با ازدیاد تردد خودرو ها شاهد افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق خواهیم بود همینطور عدم وزش باد مؤثر و آسمان نیمه ابری تا تمام ابری طی روز، پراكندگی آلاینده ها را محدود می كند و در مناطق پرتردد كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند.

در ساعات پایانی امروز هم افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نیست. شرایط جوی آرام تا بامداد فردا (۲۴ دی) ادامه دارد و همزمان با آغاز تردد خودرو ها بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود. درنتیجه كیفیت هوای بیشتر مناطق در وضعیت نامطلوب قرار خواهد گرفت.

طی روز هم جو آرام سبب تجمع آلاینده ها و به دنبال آن در ساعات اوج ترافیك شبانگاهی در بیشتر مناطق پایتخت وضعیت ناسالم برای گروه های حساس برقرار می شود. هر چند كه با كاهش میزان ابر و افزایش نسبی سرعت باد در ساعات پایانی فردا، شرایط برای پراكندگی آلاینده ها و بهبود كیفیت هوا فراهم می شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۸۸ در شرایط قابل قبول قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با میانگین ۱۱۴ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1398/10/23
14:15:15
5.0 / 5
4285
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین