هنرمند فوق لیسانسی كه پاكبان شده

هنرمند فوق لیسانسی كه پاكبان شده به گزارش مركز املاك ایسنا/كهگیلویه و بویراحمد پاكبان یاسوجی با داشتن مدرك كارشناسی ارشد در رشته مدیریت، هنر خویش را در سطح شهر یاسوج به معرض نمایش گذاشته است.


آرش اسلامی، مجرد و دارای ۳۰ سال سن با داشتن مدرك كارشناسی ارشد مدیریت بعنوان پاكبان در شهر یاسوج خدمت می كند، علاوه بر پاكبانی، هنری دارد كه توجه خیلی ها را به خود جلب كرده و با وجود هنر خود از كار پارك بانی دل نكنده است.
اسلامی بدون هیچ آموزشی در زمینه نقاشی، كارهای حجمی و مجسمه سازی فعالیت می كند و هنر خویش را در سطح شهر یاسوج به معرض نمایش گذاشته است. وی تابحال در چند جشنواره هنری استانی و كشوری رتبه برتر كسب كرده است.
این پاكبان و هنرمند كهگیلویه و بویراحمدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار داشت: اهل شهر دهدشت هستم و حدود ۱.۵ سال است كه به عنوان پاكبان در شهرداری یاسوج به صورت نیروی شركتی مشغول بكار هستم.
اسلامی اضافه كرد: ماهانه یك میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از شهرداری حقوق می گیرم.
وی اظهاركرد: بعد از آنكه به حوزه فضای سبز شهرداری رجوع كردم كه چنین كارهای هنری را انجام می دهم، چند نمونه كار برایشان در سطح شهر انجام دادم و وقتی كارهایم را دیدند تایید كردند و بعدش مشغول بكار شدم.این پاكبان و هنرمند كهگیلویه و بویراحمد تصریح كرد: هم اكنون با این وضعیت شغلی، امنیت شغلی ندارم و انتظار دارم در صورت امكان تبدیل وضعیت شوم.
اسلامی خاطرنشان كرد: كارهای هنری شامل حجمی بومی از زباله های دور ریختنی شهرداری اجرا می كنم و نقاشی با حداقل هزینه در سطح شهر می كشم. تا كنون حدود ۲۰ كار حجمی انجام دادم و جعبه های برق، مخابرات، دیوارهای پارك ها و ایستگاه های اتوبوس را رنگ آمیزی كرده ام.
وی با اشاره به اینكه در جشنواره استانی شركت و رتبه كسب كردم، افزود: همینطور در جشنواره كشوری طراحی مبلمان شهر رتبه دوم را كسب كردم و در جشنواره دیوارنگاری كشوری در یاسوج طرحی كه عرضه كرده ام جزء ۳۰ طرح برتر انتخاب گردید.
این پاكبان و هنرمند كهگیلویه و بویراحمد عنوان كرد: به علت بیكاری و شرایط اقتصادی ام در این كار مشغول شدم اما الان آنچه من را در شهرداری یاسوج نگه داشته، عشق و علاقه به كارهای هنری كه انجام می دهم، بوده است.
اسلامی تصریح كرد: بزرگترین نقاشی سه بعدی دیواری كشور را در یك كارخانه شهرستان بویراحمد در حال انجام دارم.
وی اظهار داشت: احتیاج به اعتماد و حمایت مسؤلان دارم و انتظار دارم به كارهای نقاشی و كارهای حجمی بهاء دهند تا بهتر و باانگیزه تر كار خویش را ادامه دهم و به مردم، گردشگران و هم استانی هایم عرضه كنم.این پاكبان و هنرمند كهگیلویه و بویراحمد اظهاركرد: اینكه مردم و گردشگران در كنار نقاشی ها و كارهای حجمی ام در سطح شهر عكس می گیرند و در فضای مجازی منتشر می كنند، برایم لذت بخش است.
اسلامی اضافه كرد: كارهای كه انجام داده ام بر روح و فكرم تأثیر داشته بطوریكه اگر هم مشكلی داشته باشم در این فضا فراموش می شود.
وی با اشاره به اینكه متاسفانه مشكلی كه دارم كمبود ابزارهای لازم است، خاطرنشان كرد: در واقع می توانم كارهای بهتر و قوی تر انجام دهیم اما چون ابزارهای لازم را ندارم تابحال نتوانسته ام اجرایی كنم.
این پاكبان و هنرمند كهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینكه هزینه كارهایی را كه تابحال در سطح شهر یاسوج انجام داده ام از جانب شهرداری بوده است، افزود: تابحال تنها شهردار، یك عضو شورای شهر و مدیرعامل فضای سبز شهرداری یاسوج پیش آمدند و بابت كارهایم تشكر كردند اما غیر از این هیچ مسئولی سراغی از من نگرفت.
اسلامی به جوانان سفارش كرد؛ یك فرد نباید حتما منتظر بماند تا با عنایت به درسی كه خوانده كار پشت میز نشینی گیرش بیاید چون كه افراد تحصیل كرده زیاد هستند و برای همه كار پشت میز نشینی گیر نمی آید ازاین رو باید با عنایت به توانایی ها و استعدادهای خود دنبال كار بروند.
وی بیان نمود: از مردم خواست در حفظ، نگهداری و زیباسازی المان ها و كاری حجمی در سطح پارك ها و شهر همكاری كنند.


1398/10/28
14:40:51
5.0 / 5
4237
تگهای خبر: ابزار , استان , خانه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین