افتتاح ایستگاه متروی كیانشهر در هفته آینده

افتتاح ایستگاه متروی كیانشهر در هفته آینده به گزارش مركز املاك مدیرعامل متروی تهران از افتتاح ایستگاه متروی كیانشهر در هفته آینده با اعتبار 150 میلیارد تومان اطلاع داد.


علی امام در گفتگو با ایسنا، با بیان خبر افتتاح ایستگاه متروی كیانشهر، اظهار داشت: هفته آینده با حضور شهردار تهران و اعضای شورای شهر ایستگاه كیانشهر واقع در خط شش مترو افتتاح می شود.
وی با بیان این كه تمامی ایستگاه های خط شش مترو در این دوره مدیریت شهری به بهره برداری رسیده است، اظهار نمود: این ایستگاه 150 میلیارد تومان هزینه داشته است و تمهیدات ایمنی آن در نظر گرفته شده و پله برقی آن هم نصب شده است.
مدیرعامل متروی تهران با بیان این كه قول داده بودیم تا سه ماه پس از افتتاح هر ایستگاه مترو نسبت به بهره برداری از آسانسورهای آن اقدام نماییم، افزود: ما بارها اعلام كردیم كه تا سه ماه پس از افتتاح ایستگاه، آسانسورهای آن نصب خواهد شد و دیدید كه در مورد ایستگاه میدان محمدیه و بسیج هم شركت مترو آسانسورها را نصب كرده بود، اما به علت اختلاف شركت بهره برداری مترو و پیمانكار آسانسورها روشن نبودند.
امام با بیان این كه همزمان با آغاز به كار ایستگاه كیانشهر از پست برق فشار قوی نوبنیاد هم بهره برداری می شود، خاطرنشان كرد: تا آخر سال سه پست برق فشار قوی برای مترو وارد فاز بهره برداری می شود.1398/11/20
00:01:49
5.0 / 5
4306
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین