رییس كمیته نظارت شورای شهر:

جریاناتی مانع پیشرفت كار ساماندهی پسماندهای عفونی اراك می شوند

جریاناتی مانع پیشرفت كار ساماندهی پسماندهای عفونی اراك می شوند به گزارش مركز املاك ایسنا/مركزی رئیس كمیته نظارت شورای شهر اراك اظهار داشت: جریاناتی مانع پیشرفت كار ساماندهی پسماندهای عفونی اراك می شوند.


دكتر كاوه فلك افلاكی در نشست كمیته سلامت و جلوگیری از بیماری كرونا در شورای شهر اراك با اشاره به اینكه قرنطینه در خیلی از كشورها و نقاط جهان انجام شده است و شاید باید در استان و كشور هم صورت گیرد، اضافه كرد: استان مركزی دارای مركز پژوهش های بیماری های عفونی است كه از تمامی مردم تست می گیرد و افراد مبتلا یا ناقل به سرعت قرنطینه می شوند.
وی خاطرنشان كرد: اگر نگاه دغدغه مندانه همیشگی داشته باشیم بطور قطع در این برهه حساس و حتی برای آینده هم می توان اقدام بزرگی به انجام رساند.
فلك افلاكی با اشاره به استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در جمع آوری پسماندهای عفونی شهر اراك بیان نمود: مقرر بود كه شركت بخش خصوصی اول اسفندماه كار خویش را در اراك آغاز كند كه تابحال انجام نشده است و بخشی از این تعلل ناشی از وجود جریانات و افرادی است كه صلاحیت انجام این كار را ندارند و مدام مانع پیشرفت كار می شوند. شهرداری تمام اقدامات و سایت لازم در این راستا را آماده كرده است ولی تا زمانی كه به این جریانات بها داده شود كار پیش نمی رود.1398/12/07
11:25:23
5.0 / 5
3541
تگهای خبر: استان , سایت , شركت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین