توضیحات حناچی در مورد جابجایی شهرداران مناطق

توضیحات حناچی در مورد جابجایی شهرداران مناطق به گزارش مركز املاك شهردار تهران در توضیح انتصابات روز گذشته در شهرداری اظهار داشت: بعضی از همكاران بازنشسته شده بودند و حالا فضایی برای رشد و خلاقیت جوانان به وجود آمده است. ضمن اینكه بعضی از همكاران هم فقط جابجا شدند.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، پیروز حناچی درباره انتصابات شش شهرداری منطقه در روز گذشته اظهار داشت: نکته مهم این است که باید بدانیم شرایط ما عادی نیست و طبیعتاً نگاه باید بر مبنای عبور از بحران و شرایط کرونایی شهرداری باشد که درآمدهای آن کاسته شده است و این نگاه در تغییرات اخیر مدنظر بوده است.
وی با اشاره به اینکه این انتصابات و تغییرات عجیب نیست، اظهار داشت: برخی همکاران ما بازنشسته شده بودند یا در حال بازنشستگی بودند و بعضی از انتصابات هم بیشتر جابجایی است مانند آقای کلهری که از منطقه ۱۷ به ۵ منتقل شده اند یاحسن رحمانی از ۲۱ به ۲ و تواهن هم که از قدیمی های شهرداری هستند به منطقه ۳ رفتند.
شهردار تهران بیان نمود: این تغییرات فرصتی برای جوان ترهاست که با انرژی بیشتر توانایی های خویش را نشان دهند و این جوانان در سمت های مدیرکل و معاون مدیرکل بودند که در انتصابات جدید از آنها استفاده شده است.
وی اظهار داشت: یک معاون و یک شهردار ما عملاً بازنشسته شده بودند شهردار منطقه ۲ قبلا بازنشسته شده بود با رای دیوان عدالت همچنان شهردار بود که به نظر می رسید و لازم است جوان ترها جای آنها را بگیرند.
حناچی اظهار داشت: ارزیابی های داخل شهرداری نشان داده است آنها که ارتقا یافته اند عملکرد موفقی داشته اند. البته ما همکارانی داریم که با وجود فعالیت چشمگیرشان به علت محدودیت جایگاهها در انتصابات اخیر تغییر جایگاه نداشته اند که امیدوارم در مراحل بعدی این اتفاق بیفتد.
بنا براعلام سایت شهر، وی تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که از گلوگاه کرونایی عبور نماییم و لایحه ای که شورای شهر آنرا تصویب کرده است را با سرعت جلو ببریم.
به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، شهردار تهران روز گذشته طی هشت حکم جداگانه حسن رحمانی را بعنوان شهردار منطقه ۲، احمد تواهن بعنوان شهردار منطقه ۳، محمود کلهری بعنوان شهردار منطقه ۵، مجید رباطی بعنوان شهردار منطقه ۱۰، کامبیز مصطفی پور بعنوان شهردار منطقه ۱۴، داود لطفی بعنوان شهردار منطقه ۱۷، رضا رجب زاده بعنوان شهردار منطقه ۲۱ و مصطفی سلیمی را بعنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور مناطق شهردار تهران انتخاب کرد.
منبع:

1399/07/15
12:19:31
5.0 / 5
1607
تگهای خبر: ارزیابی , سایت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین