معاون وزیر راه خبر داد:

افزایش جمعیت شهرهای جدید به یك میلیون و 100 هزار نفر

افزایش جمعیت شهرهای جدید به یك میلیون و 100 هزار نفر به گزارش مرکز املاک مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید اظهار داشت: جمعیت شهرهای جدید الان با برنامه ریزی های صورت گرفته به یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر رسیده و در ۷ شهر به ۱۰۰ هزار نفر ارتقا پیدا کرده است.به گزارش مرکز املاک به نقل از مهر، حبیب الله طاهرخانی امروز در پنل آنلاین علمی واکاری تجربه CDS استراتژی های توسعه شهری در شهرهای جدید با موضوعیت شهر صدرا با اعلان اینکه سیاست شهرهای جدید در سایر کشورها سیاست توسعه شهری است اظهار داشت: در چارچوب سیاست توسعه شهری ما تلاش کرده ایم شقوق مختلف توسعه را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.
وی افزود: توسعه درون شهری و توسعه پیوسته شهرها و همینطور بحث توسعه مفصل در چارچوب شهرک ها و شهرهای جدید را مورد بحث و بررسی قرار دادیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی بیان نمود: تلاش هایی در این عرصه شروع شده و طرح هایی هم از کره جنوبی انجام داده ایم و این طرح ها را مورد تصویب قرار داده ایم.
وی با اشاره به اینکه اصلی ترین سیاست ما در شهرهای جدید توسعه شهری بخصوص پس از انقلاب بوده است اظهار داشت: الان حدود ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر در مجموعه شهرهای جدید زندگی می کنند و الان جمعیت ۷ شهر جدید به حدود ۱۰۰ هزار نفر رسیده است.منبع:

1399/09/27
11:22:27
5.0 / 5
1017
تگهای خبر: آنلاین , توسعه , جمعیت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین