برخورد قاطع با عوامل برخورد با دستفروشان در شهرری

برخورد قاطع با عوامل برخورد با دستفروشان در شهرری شهردار منطقه ۲۰ تهران ضمن عذرخواهی از شهروندان و افکار عمومی به علت حادثه برخورد با دستفروشان در شهر ری اعلام نمود: آنچه رخ داده مورد تایید نیست و ضمن بررسی دقیق مساله در اسرع وقت با عوامل خاطی و مقصر برخورد می شود.


به گزارش مرکز املاک به نقل از پایگاه خبری شهر، فرهاد افشار، شهردار منطقه ۲۰ اظهار داشت: از عصر گذشته که مبحث حادثه میدان شهر ری مطرح گردیده است، پایش و رصد دقیق مبحث در دستور کار قرار گرفته و دستگاههای نظارتی متولی هم در جریان جزئیات قرار دارند.
افشار اظهار داشت: ضمن پوزش از افکار عمومی و شهروندان محترم، بنده همواره و بارها به همکاران متذکر شده که در اجرای قانون ضمن حفظ اقتدار، از رفتارهای سلبی و به دور از اخلاق خودداری شود و بنابراین آنچه رخ داده مورد تایید نیست و ضمن بررسی دقیق مساله در اسرع وقت با عوامل خاطی و مقصر برخورد می شود.
فرهاد افشار افزود: از این روی، بزودی جلسه ای هم تشکیل و ضمن بررسی دقیق ابعاد حادثه با متخلفین و آمرین و عاملین رفتار صورت پذیرفته با شهروند محترم برخورد قاطع و سریع صورت خواهد گرفت.
او اضافه کرد: باید قبول کرد که دستفروشان بخشی از اکو سیستم شهری هستند که باید بر مبنای ضوابطی امکان فعالیت در شهر را داشته باشند.
به قول شهردار منطقه ۲۰ الان عوامل در رابطه با این حادثه در اختیار بوده و جهت سیر مراحل قانونی به دستگاههای نظارتی معرفی شده اند.1400/02/25
10:55:53
0.0 / 5
155
تگهای خبر: دستگاه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین