استاندار تهران عنوان كرد

جهش خوب واکسیناسیون دراستان تهران

جهش خوب واکسیناسیون دراستان تهران به گزارش مرکز املاک استاندار تهران اظهار داشت: استانداری تهران آمادگی کامل دارد تا نسبت به تأمین لجستیک و پرداخت هزینه های عوامل واکسیناسیون حتی در ایام پنجشنبه و جمعه برای افزایش ساعات واکسیناسیون در سطح شهر و استان تهران اقدام نماید.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه استانی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: پایانه های حمل و نقل درون شهری و برون شهری، بانکها و پاساژها همچنان در زمره اصنافی بودند که پایین ترین میزان رعایت فاصله گذاری اجتماعی را دارند؛ از اینرو مکاتبه ای با این اصناف داشتیم که در صورت عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی برخورد می نماییم و البته پیش از اعمال قانون تلاش در اقناع سازی این اصناف داریم.

وی افزود: در روند واکسیناسیون در استان تهران تحول خوبی شاهد بودیم و در مجموع تا روز گذشته ۶ میلیون و ۵۲۵ هزار نفر در استان واکسینه شدند و به تنهایی روز گذشته ۲۶۰ هزار نفر در استان واکسینه شدند و شاهد جهش خوبی در واکسیناسیون استان بودیم.

استاندار تهران اضافه کرد: جمعیت سالمند استان تهران بالا است و از سویی شاهد تراکم بالای جمعیت در این استان هستیم و سهمیه واکسن استان تهران قاعدتا باید افزایش پیدا کند.

محسنی بندپی با اشاره به اینکه در هفته گذشته شاهد روند کاهشی مراجعین سرپایی بستری و فوتی ها در استان تهران بودیم، اظهار داشت: در مورد بازگشایی مدارس تابع تصمیمات ستاد ملی هستیم و تمامی تمهیدات در این خصوص اندیشیده شده است.

وی خاطرنشان کرد: استانداری تهران آمادگی کامل دارد تا نسبت به تأمین لجستیک و پرداخت هزینه های عوامل واکسیناسیون حتی در ایام پنجشنبه و جمعه برای افزایش ساعات واکسیناسیون در سطح شهر و استان تهران اقدام نماید.

استاندار تهران تصریح کرد: در مورد برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی در تهران مقرر شد در این مورد در ستاد کرونای استان تهران در هفته آینده تصمیم گیری نماییم.
منبع:

1400/06/26
13:49:48
0.0 / 5
307
تگهای خبر: استان , بانك , جمعیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین