معاون استاندار تهران:

درج قیمت در نانوایی ها الزامی است

درج قیمت در نانوایی ها الزامی است معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران اظهار داشت: برخورد قاطع و قانونی با نانوایی هایی که دارای سطح بهداشتی نامطلوب، ساعات کار نامنظم، افزایش قیمت و برخورد نامناسب با مردم هستند، تشدید می شود.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، حشمت اله عسگری در جلسه کارگروه آرد و نان استان با انتقاد از عملکرد اتحادیه نانوایی های استان اظهار داشت: روند نظارت بر نانوایی ها مطلوب نمی باشد و همین مبحث سبب شده در اجرای مصوبات کارگروه آرد و نان استان سهل انگاری شود.

وی ضمن اشاره به لزوم درج قیمت ها در نانوایی ها اضافه کرد: اتحادیه نسبت به تهیه بنر با فرمت های یکسان و درج قیمت و شماره تلفن رسیدگی به شکایات شهروندان اقدام و نانوایی ها را به نصب آن در دید انظار عمومی مکلف نماید.

معاون اقتصادی استاندار تهران ضمن اشاره به بازدارنده نبودن برخی قوانین در پیشگیری از تکرار تخلفات نانوایی ها افزود: علاوه بر احکام تعزیراتی اداره غله، جهاد کشاورزی و صمت از همه ظرفیت های قانونی در اختیار برای پیشگیری از تخلفات استفاده نمایند و در مورد حجم تخلف نانوایی ها این سه دستگاه به یک اجماع نظر دست یابند و مبنا از یک روز به ده روز آرد مصرف شده در آخرین دوره تحویلی افزایش یابد.

عسگری ضمن اشاره به لزوم ساماندهی نظارت مستمر بر نانوایی ها اظهار داشت: برخورد قاطع و قانونی با نانوایی هایی که دارای سطح بهداشتی نامطلوب، ساعات کار نامنظم، افزایش قیمت و برخورد نامناسب با مردم هستند تشدید شود و به صورت مستمر به اطلاع عمومی رسانده شود.

ایشان در ادامه راه اندازی سامانه یکپارچه سازی نانوایی ها از ۲۵ بهمن ماه را اتفاق خوبی در روند رسیدگی و نظارت بر نانوایی ها دانست و اضافه کرد: با تدابیر اتخاذ شده در حمل آرد به نانوایی های سطح استان با مشکلی مواجه نمی باشیم.

معاون اقتصادی استاندار تهران با تکیه بر روند بهسازی کارخانجات آرد، اظهار داشت: اجرای این مصوبه در سطح استان تهران در اولویت است و کارخانجاتی که مبادرت به نوسازی و به روزرسانی تجهیزات و ماشین آلات خود نکنند در اختصاص سهمیه به آنها بر مبنای مصوبات تجدید نظر خواهد شد.
1400/11/04
21:50:42
0.0 / 5
331
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین