درگیری میان خریدار و مشاور املاك

درگیری میان خریدار و مشاور املاك به گزارش مركز املاك یك خریدار توسط مشاور املاكی كه یك ملك در منطقه كامرانیه را برای خرید به او معرفی نموده بود مورد ضرب و شتم قرار گرفت.


به گزارش كار و درآمد به نقل از ایسنا، در ایام اخیر عكاس ایسنا به همراه برادرش برای خرید یك واحد مسكونی به چند دفتر مشاور املاك در منطقه كامرانیه رجوع كرده اند. به دنبال بازدید از چند ملك مسكونی، یكی از مشاوران املاك از دفتر املاك "ج" نیاوران با وی تماس گرفته و به او گفته است یك آپارتمان شیك و مناسب با توان خرید آنها پیدا كرده است. بعد از این كه خریدار به همراه برادرش برای بازدید از ملك رفته اند، دو فرد نیرومند با این افترا كه شما خریدار نیستید، بنگاهی هستید و برای دزدیدن فایل های ما آمده اید، خریدار و برادرش را مورد ضرب و شتم شدید قرار داده اند.
در این بین دست و پای عكاس ایسنا ضرب دیده و برادرش هم از چند ناحیه دچار جراحاتی شده كه مبحث هم اكنون توسط نیروی انتظامی در حال پی گیری است.
دعوا و مشاجره بر سر فایل های املاك، مبحث تازه ای نیست. عمده مشاوران املاك به علت نابسامانی این بازار و تمایل برای انحصاری كردن فایل های فروش مسكن معمولا با یكدیگر درگیر می شوند.
در این خصوص با استفاده از رییس اتحادیه مشاوران املاك مبحث را پیگیری كردیم. حسام عقبایی با قول مساعد نسبت به پیگیری جدی مبحث اظهار نمود: بطور قطع مساله را دنبال خواهیم كرد و در صورت اثبات اتهامات، تا ابطال پروانه واحد صنفی پیش می رویم.
عقبایی با بیان این كه هر از گاهی می شنویم مشاوران املاك بر سر فایل های خرید و فروش با یكدیگر بحث و مشاجره می كنند اظهار داشت: با این وجود مبحث ضرب و شتم یك مساله ی تازه است و تا كنون نشنیده ام كه مشاوران املاك با كسانی كه تصور می كنند مشتری نیستند و بنگاهی هستند برخورد فیزیكی داشته باشند.


 

1396/07/24
17:28:28
5.0 / 5
5476
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین