به مناسبت روز خبرنگار

مدیركل راهداری و حمل نقل جاده ای اصفهان از ایرنا دیدن كرد

مدیركل راهداری و حمل نقل جاده ای اصفهان از ایرنا دیدن كرد مركز املاك: اصفهان - مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار از خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) این استان بازدید نمود.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا، مهدی خضری در این بازدید كه روز چهارشنبه به همراه محمدعلی صلواتی معاون فنی و نظارت این مجموعه انجام شد، با تبریك روز خبرنگار، افزایش ارتباط با رسانه ها را با اهمیت و ضروری دانست.
وی با اشاره به اهمیت حمل و نقل جاده ای در كشور و استان اصفهان خاطرنشان كرد: این استان محور اصلی حمل و نقل در ایران به حساب می آید و نقش اساسی در جابه جایی مسافر و بار در كشور ایفا می كند.
مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان همینطور اظهار داشت: سال قبل بالغ بر 48 میلیون تُن بار از این استان به سایر استانهای كشور حمل شد.
خضری همینطور نسبت به بهبود شرایط برای جامعه رانندگان و حمل و نقل استان اصفهان تاكید نمود.
رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان اصفهان هم در این بازدید نسبت به اهمیت اطلاع رسانی سریع و به موقع تصریح كرد و اضافه كرد: عرضه اطلاعات صحیح به موقع بخصوص در بحرانها می تواند به اتخاذ تصمیمات درست و اثربخش بیانجامد.
محمد سلطانمرادی تصریح كرد: رسیدن به اهداف مشترك و به نفع جامعه نیازمند همكاری های متقابل بین دستگاه های اجرایی و رسانه ها است.
استان اصفهان از نظر میزان شركت حمل و نقل بار، تعداد پایانه حمل بار و مسافر و آموزش كاربران حمل و نقل، رتبه اول كشور را دارد.
بیش از41 هزار دستگاه خودرو با 48 هزار راننده در ناوگان حمل و نقل بار استان اصفهان فعالیت می كند كه نزدیك به 10 درصد از ناوگان حمل بار كشور را شامل می گردد.
459 شركت حمل و نقل بار، 6 پایانه حمل بار، 26 پایانه حمل مسافر، هشت مركز مكانیزه معاینه فنی و 43 مجتمع بین راهی در سطح استان اصفهان فعالیت می كند.
استان اصفهان دارای 11 هزار و 500 كیلومتر راه است كه به لحاظ موقعیت خاص آن در مركز و بعنوان چهار راه ترانزیت بار و مسافر كشور، رتبه اول حمل بار و رتبه سوم حمل مسافر را داراست.
استان اصفهان دارای 399 كیلومتر آزاد راه، یكهزار و 659 كیلومتر بزرگراه 2 هزار و 791 كیلومتر راه همسنگ و 29 كیلومتر آزاد راه است.
17 مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار جمهوری اسلامی (ایرنا) در افغانستان در تقویم رسمی كشور بعنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.
ت / 6020


1397/05/17
17:06:29
5.0 / 5
4181
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین