مسجدجامعی:

شناسنامه كاملی از مساجد تهران تهیه شود

شناسنامه كاملی از مساجد تهران تهیه شود مركز املاك: یك عضو شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت تهیه شناسنامه كاملی از وضعیت مساجد شهر تاكید نمود.به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، احمد مسجدجامعی در یكصد و شصت و یكمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذكری بااشاره به سفر حج خود اظهار داشت: در این سفر رفتار سلیقه ای بعضی از افراد را در حوزه امر به معروف و نهی از منكر دیدم كه خیلی از این رفتارها سلیقه ای بود.

وی اضافه كرد: در دهه های گذشته نیز برخی رفتارهای اشتباه در حوزه امر به معروف و نهی از منكر در روزهای حج مشاهده شده بود كه همین رفتارها موجب شد تا شیخ فصولی به مدیران سعودی تذكراتی را در این خصوص بدهد. خوب است در هفته مساجد به مزار شیخ فصولی رفته و بزرگداشتی برای ایشان بگیریم به واسطه كار بزرگی كه انجام داده است.

وی اشاره كرد: قبل از این شورای شهر و مدیریت شهری ردیف بودجه مجزایی برای كمك به مساجد در نظر می گرفت. لازم است كه این كار ادامه پیدا كند. ما در بین مساجد تهران مساجدی داریم كه چه از نظر ساخت و چه از نظر قدمت و تاریخچه حائز اهمیت هستند. خوب است شناسنامه كاملی از وضعیت مساجد شهر تهران تهیه شود تا با شناخت بهتری درباب مساجد تصمیم گیری شود.

همچنین محمد سالاری - رئیس كمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران- در تذكری از اعضای شورا خواست تا از خدمات مدیران و معاونین شهرداری بعد از تغییرات همچون گذشته تجلیل به عمل بیاید.

وی بااشاره به ضرورت تقدیر از خدمات مدیران و معاونین شهرداری بعد از تغییرات در صحن شورا اظهار داشت: در كل سازمان ها و نهادها و شورا و شهرداری در دوره های گذشته مرسوم بوده كه وقتی مدیران ارشد شهرداری تغییر می كنند در جلسات شورا حضور پیدا می كردند تا از خدمات آنها تجلیل به عمل بیاید اما متاسفانه در این دوره مدیریت شهری این مساله مورد بی توجهی قرار گرفته است.

سالاری اضافه كرد: ضمن تشكر از خدمات باارزش آقای شیخ معاون منابع انسانی و خانم اشرفی معاون برنامه ریزی و امور شورا كه در مدت همكاری خود خدمات ارزشمندی در ایفای ماموریت های محوله داشتند، از هیات رئیسه تقاضا دارم كه درباب انجام مراسم تجلیل توجه ویژه ای داشته باشد.

وی درانتها اظهار داشت: همین طور برای آقای مظاهریان كه جایگاه علمی و تجربی خوبی برخوردار می باشند آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتوانم در زمان باقیمانده از عمر مدیریت شهری در دوره پنجم گام های موثری را در امتداد رضایتمندی شهروندان تهرانی بردارند.

منبع:

1398/06/05
13:31:03
5.0 / 5
4097
تگهای خبر: خدمات , سفر , شهرداری , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین