تا ساعت ۲۴ دیروز انجام شد

بازگشت ۶۰ هزار حاجی به كشور، برگشت ۲۸ هزار حاجی دیگر طی ۸ روز آتی

بازگشت ۶۰ هزار حاجی به كشور، برگشت ۲۸ هزار حاجی دیگر طی ۸ روز آتی مركز املاك: سخنگوی ستاد عملیات حج تمتع 98 در شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از بازگشت 60 هزار و 40 حاجی تا ساعت 24 روز گذشته آگاهی داد.معصومه اصغرزاده در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: تا ساعت ۲۴ روز گذشته، ۶۰ هزار و ۴۹ نفر از حجاج با ۲۴۷ سورتی پرواز به كشور بازگشته اند.
وی افزود: در ایستگاه های پروازی هما در فرودگاه های یزد، زنجان، ساری، اهواز، زاهدان، بندرعباس، گرگان، بوشهر، كرمانشاه، شیراز و بیرجند تا كنون عملیات برگشت حجاج به انتها رسیده است.
به گفته سخنگوی ستاد عملیات حج هما، ایستگاه های این شركت هواپیمایی در فرودگاه های، همدان، ارومیه، اصفهان، مشهد، كرمان و فرودگاه امام خمینی (ره) همچنان عملیاتی است.
به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، ۸۸ هزار و ۵۵۰ زائر بیت الله الحرام امسال به تمتع مشرف شدند كه بازگشت بیشتر از ۲۸ هزار حاجی باقی مانده تا ۱۷ شهریور ادامه خواهد داشت.
گفتنی است امسال برای اولین بار به سبب محدودیت های اعمال شده از سود دولت سعودی، تنها ایران ایر امكان انتقال حجاج ایرانی به فرودگاه های جده و مدینه را داشت. این در شرایطی است كه در سال های گذشته برخی ایرلاین های ایرانی و سعودی در عملیات انتقال حجاج به هما كمك می كردند.


منبع:

1398/06/09
21:24:43
5.0 / 5
3803
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین