آغاز فرایند انتخاب شهردار مدرسه در 400 مدرسه شهر تهران

آغاز فرایند انتخاب شهردار مدرسه در 400 مدرسه شهر تهران به گزارش مركز املاك معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از آغاز فرایند انتخاب شهردار مدرسه در بیشتر از 400 مدرسه در شهر تهران اطلاع داد و اظهار داشت: مهلت ثبت نام دانش آموزان در طرح شهردار مدرسه تا آخر روز 11 آبان بوده و از 12 تا 18 آبان مهلت تبلیغات و روز 20 آبان با برگزاری انتخابات در سطح مدارس شهردار مدرسه انتخاب خواهد شد.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، محمدرضا جوادی یگانه با بیان این خبر خاطرنشان كرد: دوره بیست و یكم انتخابات شهردار مدرسه با همكاری اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران و معاونت های اجتماعی و فرهنگی مناطق 22گانه شهر تهران، 20 آبان در بیشتر از 400 مدرسه دوره متوسطه اول با استقبال پرشور دانش آموزان برگزار می شود.
بنا براعلام معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری، وی تصریح كرد: داشتن شهری زیبا، قانون مند و پویا مستلزم مشاركت تمام شهروندان دراداره امور شهر است. طرح شهردار مدرسه كمك خواهد نمود تا نسل آینده جامعه از دوران كودكی و نوجوانی با قبول مسئولیت در مدرسه به صورت عملی با مفاهیم شهر و شهروندی، مسئولیت ها و حقوق شهروندی و مهارت های اجتماعی آشنا گردند.
منبع:

5.0 / 5
3902
1398/08/13
23:37:52
تگهای خبر: شهرداری
این پست مرکز املاک را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین