لاریجانی مطرح كرد؛

توسعه خطوط ریلی با اتحادیه شركت های داخلی

توسعه خطوط ریلی با اتحادیه شركت های داخلی مركز املاك: رئیس مجلس شورای اسلامی بر دو سطحی شدن پروژه های راه آهن در دو بخش خرد و كلان برای تامین مالی بوسیله اتحادیه شركت های داخلی و فاینانس تاكید نمود.به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، امروز (چهارشنبه) سعید رسولی مدیرعامل راه آهن و معاونان وی با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ملاقات و گفتگو كردند.
لاریجانی در این جلسه با اشاره به حجم بالای نقدینگی در كشور، اظهار داشت: پروژه های ملی و استانی راه آهن باید شفاف و روشن باشد تا مردم برای سرمایه گذاری در این پروژه ها انگیزه پیدا كنند.
وی بر دو سطحی شدن پروژه های راه آهن اصرار كرد و اضافه كرد: طرح های راه آهن جمهوری اسلامی ایران باید در دو سطح خرد و كلان تقسیم بندی شود كه در پروژه های خرد از منابع داخلی و در پروژه های كلان از تشكیل اتحادیه بین چند شركت داخلی و یا فاینانس استفاده گردد.
رسولی در این دیدار گزارشی از عملكرد راه آهن جمهوری اسلامی ایران ارائه و با بیان این كه ورودی واگن به ناوگان حمل و نقل ریلی امسال نسبت به سال قبل ۹۳ درصد افزایش یافته است، اظهار داشت: حدود ۶۰ درصد قطعات لوكوموتیوها در داخل كشور ساخته می شوند.


منبع:

1398/08/22
19:19:05
5.0 / 5
4169
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین