معاون استاندار تهران:

مصوبات كمیته اضطرار آلودگی هوا برای تمام دستگاه ها لازم الاجرا است

مصوبات كمیته اضطرار آلودگی هوا برای تمام دستگاه ها لازم الاجرا است به گزارش مركز املاك معاون عمرانی استاندار تهران با تاكید بر اینكه مصوبات كمیته اضطرار آلودگی هوا برای تمام دستگاه ها لازم الاجرا است، اظهار داشت: برمبنای مصوبه این كمیته بازی امروز پرسپولیس لغو شده است.


محمد تقی زاده در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش كه سازمان لیگ بر برگزاری بازی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی اصرار دارد، اظهار داشت: كمیته اضرار آلودگی هوای استان تهران برمبنای ماده 3 قانون هوای پاك و تبصره های ذیل آن تشكیل و مصوبات آن برای همه دستگاه ها لازم الاجرا است.
وی اشاره كرد: مسئولیت و عواقب عدم اجرای این مصوبات بر عهده دستگاه خاطی است و باید پاسخگو باشد. شاخص با وجود پیش بینی ما كه امروز كاهش پیدا می كند؛ متاسفانه همچنان در رنج 150 باقی مانده پس تمام تمهیدات ما برای جلوگیری از انباشت آلاینده ها و بدتر شدن شرایط موجود است تا سیر افزایش آلاینده ها صعودی نشود.
معاون استاندار تهران افزود: روز گذشته در نشست كمیته اضطرار آلودگی هوا همه اعضاء بر ضرورت توقف فعالیت های ورزشی در اماكن باز تاكید داشتند؛ پس از نظر ما نباید بازی ها و مسابقات ورزشی امروز در تهران اجرا شود بدین سان بازی پرسپولیس لغو است و اگر این مصوبه رعایت نشود دستگاه مسئول باید پاسخگو باشد و این مساله را در شورای تامین استان مطرح و بررسی خواهیم كرد.
منبع:

1398/09/09
15:10:57
5.0 / 5
4340
تگهای خبر: استان , دستگاه , عمران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین