سرپرست اداره كل بحران استانداری تهران خبر داد

بهره برداری از ساختمان جدید بحران استان تهران ظرف 10 روز آینده

بهره برداری از ساختمان جدید بحران استان تهران ظرف 10 روز آینده به گزارش مركز املاك مدیر كل بحران استانداری تهران از بهره برداری ساختمان جدید بحران استان تهران ظرف 10 روز آینده اطلاع داد.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، منصور درجاتی در جلسه شورای مدیران حوزه عمرانی استانداری تهران با تاكید بر تحقق روند تكمیل و تجهیز ساختمان مدیریت بحران استان تهران اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم با همكاری دستگاه های مختلف نسبت به تجهیز ساختمان جدید مدیریت بحران استان تهران گام های موثری برداریم و پیشبینی می نماییم ظرف 10 روز آینده این ساختمان برای بهره برداری آماده شود.
وی ادامه داد: حسب دستورات معاون عمرانی استانداری تهران برای جمع آوری اطلاعات ماشین آلات و تجهیزات دولتی و بخش خصوصی موجود در شهرستان های استان تهران در چارچوب بانك جامعی این اطلاعات جمع آوری شده است تا هنگام بروز حوادث و بحران ها بتوانند از این بانك جامع بهره برداری نمود.
وی افزود: در شهرستان های بهارستان، قدس، پردیس و قرچك جمعیت هلال احمر هم اكنون مستقر نیستند كه با كمك خیرین توانستیم در قرچك ساختمانی در اختیار جمعیت هلال احمر قرار دهیم. امیدواریم با پیگیری های معاونت عمرانی در سایر شهرستان ها هم محلی برای استقرار هلال احمر مهیا نماییم.
به قول وی، هم اكنون در شهرستان پردیس جانمایی این ساختمان انجام شده و در شهر رودهن هم ساختمان هلال احمر آماده بهره برداری شده است. برای شهرستان قدس هم ساختمانی متعلق به اداره كل راه و شهرسازی در نظر گرفته شده تا جمعیت هلال احمر در آن مستقر شود.
به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، در ادامه این جلسه پرندوار مدیر كل روستایی استانداری تهران هم از پیگیری تصویب طرح های هادی روستایی در سطح استان اطلاع داد و اضافه كرد: موانعی در روند تصویب طرح های روستایی وجود داشت كه با برگزاری جلسات مشترك، مشكلاتی كه با حوزه محیط زیست و بنیاد مسكن وجود داشت در حال حل و فصل است.
وی با تاكید بر این كه بیشترین مشكلات برای تصویب طرح های هادی روستایی با محیط زیست وجود دارد، اظهار داشت: حریم ها آب ها و راه ها و مناطقی كه وزارت نیرو در آن جا تجهیزاتی دارند در روند تأثیر طرح های هادی روستایی مشكلاتی را بوجود آورده است. كه امیدواریم با پیگیری این مسائل بتوانیم طرح های هادی روستایی را هر چه سریعتر به تصویب برسانیم البته هر یك از 16 شهرستان استان در این امر پیشرفت های خوبی داشته اند.
منبع:

1398/09/25
20:20:13
5.0 / 5
4139
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین