مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور خبر داد

توزیع دویست و پنجاه هزار حلقه لاستیك دولتی به تاكسی ها

توزیع دویست و پنجاه هزار حلقه لاستیك دولتی به تاكسی ها به گزارش مركز املاك مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور اظهار داشت: در امتداد خدمات حمایتی به رانندگان تاكسی در كشور دویست و پنجاه هزار حلقه انواع لاستیك خودرو با قیمت مصوب دولتی توزیع شد.


مرتضی ضامنی در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: در امتداد خدمات حمایتی به تاكسیرانان بوسیله وزارت كشور پیشنهادتی برای ستاد تنظیم بازار وزارت صمت ارسال نمودیم تا یكسری از كالاها همچون كالاهای تنظیم بازاری كه دارای نرخ مصوب هستند در اختیار ما قرار دهند تا به رانندگان ارائه شود.
وی ادامه داد: یكی از خدمات ارائه شده كه اتحادیه تاكسیرانی از آبان سال قبل اقدام نموده توزیع لاستیك و روغن موتور با نرخ مصوب دولتی است.
ضامنی افزود: بر این اساس 250 هزار حلقه انواع لاستیك سمند، پژو و پراید طی تفاهم نامه ای كه با شركت تولید كننده منعقد گردیده بود به قیمت دولتی در میان رانندگان تاكسی شهرهای كشور توزیع گردید همین طور از آذر ماه سال جاری نیز توزیع لاستیك تاكسی های ون را آغاز و تا كنون بیشتر از هزار حلقه لاستیك بین رانندگان این ناوگان توزه شده است.
وی اشاره كرد: همین طور خرید اعتباری كالاهای معیشتی با همكاری فروشگاه های زنجیره ای اتفاق افتاده است بدین سان رانندگان می توانند جهت دریافت كارت خرید اعتباری با مراجعه به سایت اتحادیه به نشانی: www.irtu.ir اطلاعات خودرا تكمیل نمایند.
مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور با اشاره به اینكه در كوشش برای ارائه بسته های حمایتی اقلام معیشتی به رانندگان هستیم، اضافه كرد: پیشنهاد تخصیص سهیمه از ستاد تنظیم بازار و كالاهای یارنه ای را ارائه داده ایم و امیدواریم در آینده ای نزدیك توزیع این اقلام نیز آغاز شود.
منبع:

1398/10/03
12:59:27
5.0 / 5
3881
تگهای خبر: تولید , خدمات , خرید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین