شروع به كار سامانه شتاب نگار سیل و زلزله در پایتخت

شروع به كار سامانه شتاب نگار سیل و زلزله در پایتخت مركز املاك: رئیس مدیریت بحران شهر تهران از افتتاح سامانه شتاب نگار سیل و زلزله آگاهی داد.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، رضا كرمی محمدی بامداد امروز در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های مدیریت بحران شهر تهران با بیان این كه امروز و در این برنامه سامانه های آگهی سریع زلزله و تخمین خسارت ها، ایستگاه باران سنجی و سامانه آگهی سریع سیل و همین طور استودیو شهر آماده افتتاح می شود اظهار داشت: این اقدامات گام موثری در امتداد همكاریهای بین بخشی بوده است چونكه با شركت گاز و هواشناسی در تبادل داده ها و استفاده از سامانه های شتاب نگاشت بهره بردیم.
وی با بیان این كه وقتی بحرانی همچون سیل یا زلزله رخ می دهد معمولا مدیران بر طبق تجربیات قبلی و بدون اطلاع از میزان خسارات وارد میدان می شوند اظهار داشت: اما حالا با ثبت سامانه های آگهی سریع و تخمین خسارات می توانند به صورت آنلاین از میزان خسارت های احتمالی با خبر شوند.
رئیس مدیریت بحران شهر تهران با بیان این كه امروز استودیو شهر آماده نیز با همكاری شبكه ۵ افتتاح می شود اظهار نمود: در شهر تهران ۱۰۰ پایگاه مدیریت بحران دایر است كه شاید در زمان غیر بحران كارایی خاصی نداشته باشد كه باید این پایگاه ها را در امتداد بحران استفاده نمائیم و حالا این پایگاه برای تبدیل شدن به استودیو شهر آماده به شبكه ۵ داده می شود تا برنامه های اطلاع رسانی را پوشش دهد.
به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، بامداد امروز استودیو شهر آماده، سامانه شتاب نگار سیل و باران سنج و ایستگاه های شتاب نگار زلزله و تخمین خسارات با حضور شهردار تهران راه اندازی شد.

منبع:

1398/10/08
20:16:59
5.0 / 5
4671
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین