مدیر امور اعتباری بانك مسكن خبر داد؛

پرداخت 514 میلیاردتومان تسهیلات به 9000 واحد در بافت فرسوده

پرداخت 514 میلیاردتومان تسهیلات به 9000 واحد در بافت فرسوده به گزارش مركز املاك مدیر امور اعتباری بانك مسكن از پرداخت 514 میلیارد تومان تسهیلات به 9000 واحد در بافت فرسوده امسال آگاهی داد و اظهار داشت: تهران، خراسان رضوی و اردبیل بیشترین تسهیلات بافت فرسوده را دریافت نمودند.به گزارش مركز املاك به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری مدیر امور اعتباری بانك مسكن، آخرین روند ارائه تسهیلات به متقاضیان بافت های فرسوده شهری را طی سال جاری اعلام نمود.
مدیر امور اعتباری بانك مسكن اظهار داشت: طبق برنامه مصوب، ارائه تسهیلات به ۲۰ هزار واحد بافت فرسوده از محل منابع بانك و همین طور وجوه اداره شده صندوق ملی در برنامه كاری بانك مسكن قرار دارد كه از این مقدار تابحال به ۹۰۰۰ واحد تسهیلات از طرف بانك مسكن پرداخت شده است.
علمداری اضافه كرد: تابحال ۵۱۴ میلیارد تومان تسهیلات بافت فرسوده به متقاضیان پرداخت گردید.
پرداخت تسهیلات بافت فرسوده به ۲۲۳۸ واحد در تهران
این مقام مسئول در بانك مسكن بیشترین رقم پرداختی تسهیلات در بافت های فرسوده را مربوط به استان تهران با ۲۲۳۸ واحد عنوان نمود و اظهار داشت: پس از تهران، استان های خراسان رضوی و اردبیل بیشترین رقم تسهیلات بافت های فرسوده را به خود اختصاص دادند.
به گفته وی، پرداخت تسهیلات بافت های فرسوده در تمامی استانها انجام شده است و خراسان جنوبی و كهگیلویه و بویراحمد هركدام با ۱۷ و ۲۵ فقره پایین ترین تعداد تسهیلات این بافت ها را به خود اختصاص دادند.
علمداری تصریح كرد: تسهیلات بافت فرسوده كه از طرف بانك مسكن به متقاضیان پرداخت می شود در تهران ۵۰ میلیون تومان و در سایر شهرها ۴۰ میلیون تومان با سود ۹ درصد است كه از محل منابع بانك و وجوه اداره شده توأمان پرداخت می شود. مازاد بر این مبلغ اگر انبوه سازی نیاز به تسهیلات داشته باشد با نرخ ۱۸ درصد تسهیلات جدید پرداخت خواهد شد.
وی میزان تسهیلات پرداخت شده در بافت های فرسوده شهری را از طرف بانك در تهران اعلام نمود و توضیح داد: تهران به سه منطقه شرق، غرب و مركز تقسیم شده كه امسال و تابحال در مدیریت شرق ۹۹۳ واحد، در مدیریت غرب ۶۷۹ واحد و مدیریت مركز ۵۶۴ واحد تسهیلات پرداخت شده است.
علمداری درباب ارائه تسهیلات به طرح اقدام ملی مسكن اعلام نمود: درباب طرح اقدام ملی مسكن، بانك مسكن پیش بینی های لازم را انجام داده و منتظر است تا به مرحله دریافت وام برسند.


منبع:

5.0 / 5
4516
1398/10/30
13:54:00
این پست مرکز املاک را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین