آگهی عدم پرواز از ایران توسط اروپا لغو شد

آگهی عدم پرواز از ایران توسط اروپا لغو شد مركز املاك: وضعیت آگهی موقت عدم پرواز از آسمان ایران از طرف آژانس امنیت پرواز اتحادیه اروپا لغو شد.به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، وبگاه آژانس امنیت پرواز اتحادیه اروپا با صدور اطلاعیه ای وضعیت آگهی موقت عدم پرواز از آسمان ایران را لغو نمود.
در این بیانیه گفته شده است كه گروه ارزیابی ریسك امنیتی هوانوردی آژانس امنیت پرواز اتحادیه اروپا با تشكیل جلسه ای در رابطه با ارزیابی وضعیت امنیت پرواز در ایران و عراق، تصمیم گرفته است كه دو آگهی صادر شده درباره ضرورت اجتناب از پرواز در آسمان ایران و عراق را ملغی اعلام نماید.
با وجود لغو این دو آگهی اما آژانس مذكور همچنان آگهی عدم پرواز در ارتفاع كمتر از ۲۵۰۰۰ پا در آسمان ایران را همچنان در حالت مهم نگه داشته و از لغو این آگهی خودداری كرده است.
پیش از این آژانس امنیت هوانوردی اروپا بعنوان یك نهاد تخصصی تحت نظر اتحادیه اروپا كه در زمینه ایمنی هوانوردی غیرنظامی و مسافربری به وضع و اعمال قوانین و مقررات می پردازد، در اطلاعیه ای به تمامی شركت های هواپیمایی اروپایی آگهی داده بود كه تا اطلاع ثانوی بر فراز آسمان ایران پرواز نكنند.


منبع:

1398/11/09
20:16:30
5.0 / 5
4497
تگهای خبر: ارزیابی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین