فرماندار دلگان:

اقدامات خوبی در امتداد اطلاع رسانی و كنترل كرونا در حال انجام می باشد

اقدامات خوبی در امتداد اطلاع رسانی و كنترل كرونا در حال انجام می باشد به گزارش مركز املاك ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار دلگان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: شبكه بهداشت و درمان دلگان در حالت آماده باش قرار داشته و اقدامات خوبی در امتداد تنویر و اطلاع رسانی و كنترل و مراقبت در حال انجام می باشد و هیچ موضوعی از اولویت بالاتری نسبت به سلامت مردم برخوردار نیست و مسئولین می بایست خودمان صف اول مبارزه و همین طور مراقبت از جامعه باشیم.


مجتبی شجاعی در گفت و گو با ایسنا اضافه كرد: علاوه بر ضد عفونی كردن تجهیزات و امكانات آموزشی كلیه ادارات و بانكها و مراكز دولتی دلگان مكلف به گندزدایی و ضدعفونی كردن محیط كسب و كار و نصب اعلانهای اطلاع رسانی كرونا با هماهنگی شبكه بهداشت و درمان دلگان هستند.
وی اظهار داشت: با مدیرانی كه دراین زمینه كوتاهی و درنگ كنند و سلامت شهروندان را با مورد تهدید قرار دهند، برخورد می گردد.
شجاعی افزود: از امروز نیز برنامه ضد عفونی كردن كلاس های درس در سطح مدارس دلگان شروع شده است.
وی اظهار داشت: تیمی نیز از مراجع ذیصلاح رصد و مراقبت فضای مجازی را در سطح شهرستان بر عهده گرفته و در صورت لزوم اقدامات قانونی با هماهنگی مقام قضایی درباب افراد غیر مسئول كه مبادرت به آمار سازی، نشر اخبار كذب و شایعه پراكنی و ماجراجویی می كنند، صورت خواهد گرفت.
فرماندار دلگان گفت: اظهار نظرهای پزشكی صرفا می بایست بوسیله رئیس شبكه بهداشت و درمان شهرستان صورت پذیرد و منبع و مرجع اطلاع رسانی این موضوع، شبكه بهداشت و درمان است و كلیه امكانات دلگان در اختیار شبكه بهداشت و درمان شهرستان می باشد.
وی اظهار داشت: ملت ایران دشمنان سخت تر را شكست داده اند و اساسا كرونا با همت دانشمندان كشور، جامعه پزشكی، مسئولین و همراهی مردم در ایران شكست خواهد خورد.
شجاعی اضافه كرد: خوشبختانه هوا در دلگان رو به گرمی است و از آنجایی كه این ویروس در مقابل گرما حساس و شكست پذیر است، این خود میتواند روند مهار و شكست این ویروس را تندتر كند.




منبع:

1398/12/08
14:45:36
5.0 / 5
3576
تگهای خبر: بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین