بودجه 975 میلیارد تومانی برای مناسب سازی شهر برای افراد كم توان

بودجه 975 میلیارد تومانی برای مناسب سازی شهر برای افراد كم توان به گزارش مركز املاك عضو شورای شهر تهران از افزایش بودجه مناسب سازی معابر برای افراد كم توان در سال 99خبرداد.


زهرا نژاد بهرام در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اقدامات انجام شده در ستاد مناسب سازی فضاهای شهری برای معلولین، جانبازان و اقشار كم توان اظهار داشت: خط قرمز ما بی توجهی به موضوع مناسب سازی فضاهای شهری در هر پروژه شهری است به شكلی كه بارها تاكید كردیم كه هرگونه افتتاح و بهره برداری از پروژه های جدید بدون در نظر گرفتن مناسب سازی محیط ممنوعست.
وی با اشاره به اختصاص ۹۷۵ میلیارد تومان برای مناسب سازی معابر، بوستان ها و ساختمان های تحت مالكیت شهرداری در سال آتی، اظهار داشت: بودجه مناسب سازی فضاهای شهری از ۱۸ میلیارد تومان در سال ۹۶ به ۲۱ میلیارد تومان در سال ۹۷ رسید و در سال ۹۸ نیز این بودجه به ۹۳ میلیارد رسید و حالا در سال ۹۹ نیز این بودجه به ۹۷۵ میلیارد تومان افزایش یافته كه نشان دهنده اهمیت و اولویت این مساله برای مدیریت شهری است.
نماینده شورای شهر در ستاد مناسب سازی درباب نحوه پیش بینی این منابع در بودجه سال آتی شهرداری تهران اظهار نمود: حدود ۶۴۰ میلیارد تومان آن ناشی از اختصاص ۱۵ درصد منابع ردیف های مصارف مشخص در تبصره ۳۴ بودجه ۹۹ بوده و همین طور ردیف راه اندازی خیابان كامل با تاكید مناسب سازی فضاهای شهری نیز با ۳۰۰ میلیارد تومان برای این مهم در نظر گرفته شده است.
نژاد بهرام اضافه كرد: همین طور از محل ردیف "بهسازی معابر جهت تردد معلولین و سالمندان" به مناطق ۲۲ گانه نیز مبلغ ۳۴.۸ میلیارد تومان برای مناسب سازی فضاهای شهری اختصاص داده خواهد شد.5.0 / 5
3428
1398/12/29
15:45:55
این پست مرکز املاک را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین