با منتشركنندگان عكس كودكان كار بروجرد در فضای مجازی برخورد می گردد

با منتشركنندگان عكس كودكان كار بروجرد در فضای مجازی برخورد می گردد مركز املاك: بروجرد - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهربروجرد اظهار داشت: انتشارتصاویركودكان كاردر بروجرد عمدی نبوده و شورای شهرنیز ضمن محكوم كردن این مورد خواستاربرخورد مسئولان شهرداری بروجرد با مسببان این اقدام است.


به گزارش خبرنگارایرنا ابراهیم بیاتی روزسه شنبه درجلسه علنی شورای شهربروجرد كه با محوریت بررسی مبحث انتشارعكس كودكان كاربرگزارشد، اضافه كرد: این كودكان غیر بومی هستند و توسط افرادی روزها درخیابان های بروجرد به دست فروشی مشغول بوده و شب هم به صورت سازماندهی شده جمع آوری می شوند.
وی اظهاركرد: ساماندهی كودكان كاریكی از وظایف مهم شهرداری است كه متاسفانه بعد ازجمع آوری این كودكان، عكسی از آنها گرفته شده و در فضای مجازی منتشرشد.
رئیس شورای شهر بروجرد بیان كرد: افرادی هم درفضای مجازی به این مورد دامن زدند و این تصاویر را منتشر نمودند كه برپایه قانون با آنها برخورد خواهد شد.
بیاتی با اشاره به عملكرد پنج ماهه شورای شهربروجرد افزود: با گذشت 150 روز از عمر شورای پنجم در بروجرد دربسیاری ازجلسات شورا، سرپرست شهرداری و مدیران برای پاسخگویی دعوت می شوند كه این مهم سبب اختلال درخدمات رسانی به شهروندان شده است.
وی اظهار داشت: متاسفانه برخی ازافراد شورا فقط درجلسات حضور داشته و در خیلی از موارد پاسخگوی مردم نیستند.
رئیس شورای شهر بروجرد بیان كرد: سال قبل پیمانكاری برای نظافت شهری با 30 میلیارد ریال فعالیت می كرد كه این مهم درسال جاری با سه پیمانكار و 6 میلیارد ریال كمتراز قرار داد سال 95 درحال انجام است.
بیاتی با اشاره به حقوق معوقه كارگران شهرداری اضافه كرد: ازروی كارآمدن شورای پنجم ماهانه به كارگران حقوق پرداخت شده است و معوقات موجود مربوط به سال های گذشته است.
وی اظهاركرد: شهردارقبلی 140میلیارد ریال تسهیلات دریافت كرده كه درحال حاضر شهرداری بروجرد ماهانه هشت میلیارد و پانصد میلیون ریال اقساط این تسهیلات را پرداخت می كند.
به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا در جریان برگزاری جلسه علنی شورای شهركه با محوریت انتشارعكس كودكان كاربرگزار شده بود درگیری لفظی بین اعضای شورای شهرپیش آمد كه سه تن ازاین اعضای به نشانه اعتراض جلسه را ترك كردند.
انتشارتصاویر كودكان كاردركانال تلگرامی شهرداری بروجرددر هفته گذشته موجی ازاعتراضات مردم و مسئولان كشوری را به وجود آورد.
7273/7190 خبرنگار: علیرضا سلیمانی روز بهانی ** انتشاردهنده: مقداد بهاروند احمدی


1396/11/03
13:54:29
5.0 / 5
4548
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین