جزئیات پروازهای بازگشت ایرانیان مقیم هند، كویت و تركیه به كشور

جزئیات پروازهای بازگشت ایرانیان مقیم هند، كویت و تركیه به كشور به گزارش مركز املاك ایران ایر اعلام نمود: به دنبال درخواست وزارت امور خارجه، ایرانیان مقیم كویت، تركیه و هند، طی روزهای پنج شنبه و جمعه با پروازهای فوق العاده هما به اصفهان، اهواز و تهران برمی گردند.به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اعلام نمود: با گسترش ویروس كرونا و حضور بعضی از شهروندان ایرانی در سایر كشورها، برخی از این هموطنان درخواست بازگشت به كشور را دارند كه بر همین اساس، تقاضای برقراری پرواز از طرف وزارت امورخارجه با تأیید وزارت بهداشت به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" ارائه شده است.
در این راستا تقاضا برای برقراری پرواز جهت انتقال هموطنان از كشور هندوستان به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ارائه شده كه برمبنای برنامه ریزی انجام شده از طرف "هما"، یك پرواز در روز جمعه ۲۹ فروردین ماه سال جاری (۱۷ آپریل) از فرودگاه بمبئی به فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) صورت خواهد گرفت.
این پرواز در ساعت ۱۴: ۱۰ (به وقت محلی) از فرودگاه بمبئی پرواز و در ساعت ۱۷: ۳۰ وارد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) می شود. هموطنان جهت تهیه بلیت می توانند با شماره تلفن های ۲۲۰۴۷۰۷۰- ۲۲۰۲۱۰۲۵(۹۱۲۲)، دفتر فروش "هما" در بمبئی تماس بگیرند.
پروازهای كویت به اصفهان و اهواز
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" همین طور از انجام دو پرواز از فرودگاه كویت به فرودگاه های اهواز و اصفهان جهت انتقال هموطنان آگاهی داد و اعلام نمود: برمبنای برنامه ریزی صورت گرفته، نخستین پرواز از فرودگاه كویت به مقصد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان، در ساعت ۱۵: ۳۰ (به وقت محلی) امروز چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه سال جاری (۱۵ آپریل) انجام می شود. این پرواز در ساعت ۱۸: ۳۰ وارد فرودگاه اصفهان می شود.
پرواز دوم نیز در روز پنج شنبه ۲۸ فروردین ماه سال جاری (۱۶ آپریل) از فرودگاه كویت به مقصد فرودگاه اهواز انجام می شود. این پرواز در ساعت ۱۵ فرودگاه كویت را ترك و در ساعت ۱۷: ۵۵ در فرودگاه اهواز به زمین می نشیند. مسافران جهت تهیه بلیت این پروازها می توانند با شماره تلفن دفتر فروش "هما" در كویت، ۰۰۹۶۵۲۲۰۲۴۱۰۵ تماس بگیرند.
جزئیات پروازهای آنكارا و استانبول به تهران
این شركت هواپیمایی همین طور درباب بازگشت ایرانیان مقیم تركیه به كشورمان با پروازهای فوق العاده هما اعلام نمود: ضمن هماهنگی با سفارت ایران در آنكارا و دریافت مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی كشوری تركیه، پرواز به فرودگاه های آنكارا و استانبول را برای انتقال هموطنان به كشور برنامه ریزی نموده است.
بر اساس اعلام هما، دو پرواز برای انتقال هموطنان از تركیه برنامه ریزی شده است كه نخستین پرواز از فرودگاه استانبول به مقصد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام می شود.
این پرواز در ساعت ۲۲: ۰۵ (به وقت محلی) روز ۲۷ فروردین ماه سال جاری (۱۵ آپریل) انجام و در ساعت ۲: ۴۰ بامدادان روز ۲۸ فروردین ماه وارد فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره) می شود.
پرواز دوم از تركیه نیز از فرودگاه آنكارا در ساعت ۱۹: ۳۰ به وقت محلی روز پنج شنبه ۲۸ فروردین ماه (۱۶ آپریل) به مقصد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام می شود.
هموطنان گرامی می توانند جهت تهیه بلیت پرواز استانبول با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۸۶۶۰۱۰ در تهران و جهت تهیه بلیت پرواز آنكارا با شماره تلفن ۰۰۹۰۵۳۳۴۷۱۹۲۱۲ در تركیه تماس بگیرند.


منبع:

1399/01/27
19:54:01
5.0 / 5
3131
تگهای خبر: استان , شركت , فروش , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین