سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران خبر داد:

ساخت ۲ گرمخانه فرامنطقه ای تا آخر سال

ساخت ۲ گرمخانه فرامنطقه ای تا آخر سال به گزارش مركز املاك سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشاركت های اجتماعی شهرداری تهران از ساخت ۲ گرمخانه فرامنطقه ای در تهران تا آخر سال اطلاع داد.


مالک حسینی در گفتگو با ایسنا، با اعلام خبر افتتاح ۲ گرمخانه فرامنطقه ای در پایتخت تا آخر سال اظهار داشت: شورای شهر تهران در برنامه سوم توسعه شهر تهران، ایجاد ۵ گرمخانه فرامنطقه ای را در ۵ پهنه پایتخت تصویب کرده است.
وی با اشاره به اینکه بر مبنای مصوبه شورای شهر تهران این ۵ گرمخانه فرامنطقه ای می بایست در پنج پهنه شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز ایجاد شود، اضافه کرد: ساخت گرمخانه های بزرگ مقیاس که بتواند رویکرد فرامنطقه ای داشته باشد نیازمند شرایط خاصی است؛ چونکه می بایست زمینی به وسعت ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ متر مربع داشته باشیم و کارشناسان هم پیوست های زیست محیطی، فرهنگی، اجتماعی و... آن را انجام دهند و پس از آن می توانیم نسبت به ساخت گرمخانه ای با ۲۰۰ الی ۳۰۰ نفر ظرفیت اقدام نماییم.
حسینی با اشاره به اینکه این ۲ گرمخانه هم برای مردان و هم زنان خواهد بود، افزود: با مناطق ۴ و ۱۶ حدودا برای ایجاد گرمخانه فرامنطقه ای به توافق اولیه رسیده ایم و تلاش می شود تا آخر سال، این ۲ گرمخانه ساخته شود و پس از آن در سال های بعد برنامه سوم، نسبت به ساخت سه گرمخانه دیگر که مخصوص مردان است، اقدام خواهیم کرد.1399/02/20
03:34:11
5.0 / 5
3114
تگهای خبر: توسعه , خانه , خدمات , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین