مدیرعامل شركت راه آهن:

88 دستگاه ناوگان ریلی به شبكه حمل و نقل اضافه گردید

88 دستگاه ناوگان ریلی به شبكه حمل و نقل اضافه گردید مركز املاك: مدیرعامل شركت راه آهن از افزوده شدن 88 دستگاه ناوگان ریلی به ارزش 144 میلیارد تومان به شبكه حمل و نقل كشور آگاهی داد.به گزارش مرکز املاک به نقل از مهر، بعدازظهر امروز (سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه) با حضور وزیر راه و شهرسازی «از ۸۸ دستگاه انواع ناوگان ریلی تولید داخل شامل ناوگان های باری، مسافری و لوکوموتیو به ارزش ۱۴۴ میلیارد تومان تولید داخل» بهره برداری شد.
سعید رسولی مدیرعامل شرکت راه آهن در این مراسم با اعلان اینکه همه این ناوگان ها در کارخانجات داخلی تولید یا اورهال شده اند، اظهار داشت: دهم اردیبهشت ماه نیز ۵۶ دستگاه ناوگان ریلی وارد شبکه ریلی شد که مجموعاً به ۱۴۴ دستگاه از شروع امسال تابحال رسیده و ارزش آنها ۲۶۹ میلیارد تومان است.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: ۲۴ دستگاه از این ۸ دستگاه از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه سال قبل تامین اعتبار شد که بر طبق این تبصره قانونی، سازمان برنامه و بودجه از سرمایه گذاری در صنعت ریلی حمایت صد درصدی خواهدنمود.
مدیرعامل شرکت راه آهن افزود: سال قبل نیز ۱۳۵ دستگاه انواع ناوگان ریلی از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه وارد شبکه شد.
وی با تاکید بر اینکه همه این ناوگان ها تولید داخل هستند، اظهار داشت: در سال های گذشته با رکود جدی در تولید ناوگان و بحران بیکاری در شرکت های تولیدی روبرو بودیم که طی دو سال اخیر با ارائه تقاضای ناوگان شرکت های ریلی به تولیدکنندگان داخلی، توانسته ایم این مشکل را حل نماییم.
رسولی تصریح کرد: یک بانک خصوصی نیز عاملیت تولید ۸۰ دستگاه ریل باس را طی سال جاری بر عهده گرفته است.


منبع:

1399/03/01
12:43:42
5.0 / 5
2381
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین