مدیرعامل شركت شهر سالم خبر داد:

اجرای طرح تست آنتی بادی از كاركنان شهرداری تهران در انتظار عرضه مجوز و اعتبارات

اجرای طرح تست آنتی بادی از كاركنان شهرداری تهران در انتظار عرضه مجوز و اعتبارات به گزارش مركز املاك مدیرعامل شركت شهر سالم از آمادگی كامل این شركت برای سنجش آنتی بادی كاركنان شهرداری تهران در جهت مقابله با ویروس كرونا اطلاع داد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، حمید چوبینه با اشاره به فعالیتهای مختلفی که در جهت حفظ سلامت کارکنان شهرداری تهران در مقابل شیوع کرونا صورت گرفته، اظهار نمود: مهمترین برنامه شرکت شهر سالم در مقابله با کرونا که با همکاری دیگر بخش های شهرداری تهران و به دستور دکتر مظاهریان معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی انجام شد، غربالگری بیشتر از 80هزار نفر از کارکنان بود که در چند مرحله انجام شد.

وی با تاکید بر موفقیت طرح غربالگری کرونا، یک مرتبه دیگر از آمادگی شرکت شهر سالم برای انجام تست آنتی بادی بر روی کارمندان و کارگران شهرداری تهران اطلاع داد و اضافه کرد: این تست چند خصوصیت دارد؛ اول اینکه برای خود فرد و سازمان مشخص می شود که آیا او گرفتار بیماری کووید-19 شده است یا خیر و در صورت مبتلا شدن می دانیم که خطر بیماری مجدد برای وی فعلا وجود ندارد. دوم اینکه افراد مبتلا می توانند کاندیدای اهدای پلاسمای خون خود برای استفاده در پلاسما درمانی بیماران بدحال شوند و دست آخر اینکه هزینه های ماسک و دستکش هم کاهش پیدا خواهد نمود.

طبق گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، مدیرعامل شرکت شهر سالم در انتها خاطرنشان کرد: همان گونه که طرح غربالگری کرونا با همکاری و حمایت نهادهای بالادستی صورت پذیرفت، طرح انجام تست آنتی بادی کارکنان شهرداری تهران هم نیازمند دریافت مجوز و تأمین اعتبار از جانب بخش های دیگر شهرداری است و در صورت عملی شدن این موارد، تیم های تخصصی شرکت شهر سالم به سرعت کار را آغاز خواهند کرد.1399/03/12
22:16:06
5.0 / 5
2786
تگهای خبر: شركت , شهرداری , كارگر , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین