بررسی ۸ پلاك ثبتی در خصوص باغ بودن یا نبودن در جلسه امروز شورا

بررسی ۸ پلاك ثبتی در خصوص باغ بودن یا نبودن در جلسه امروز شورا به گزارش مركز املاك اعضای شورای اسلامی شهر تهران در ادامه بررسی پلاك ثبتی های در دستور كار امروز شورا در خصوص باغ  بودن یا نبودن زمین ها، ۸ پلاك ثبتی دیگر را مورد بررسی قرار دادند.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، محمد سالاری در ادامه بررسی پلاک های ثبتی در دستور کار امروز شورا در خصوص باغ بودن یا نبودن، به پلاک ثبتی ۴.۹۹.۱۰.۶۲ اشاره نمود و اضافه کرد: این ملک به مساحت ۴۶۸ متر مربع واقع در منطقه ۲۲ است که نظر کمیسیون هم در خصوص باغ نبودن آن است که نهایتا اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۹ رای موافق با این نظرموافقت کردند و این ملک با غ نیست.
سالاری در تشریح پلاک ثبتی ۴۲.۱۸.۹۵.۶گفت: مساحت این ملک ۵۶۸ متر مربع واقع در خیابان هروی است و نظر کمیسیون شهرسازی در خصوص باغ نبودن آن است. نهایتا اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۱۲ رای مخالف با نظر کمیسیون موافقت نکردند و این ملک را باغ تشخیص دادند.
رئیس کمیسوین شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران درتشریح پلاک ثبتی ۱.۶۳۶ اظهار داشت: این ملک به مساحت ۱ هزار و ۹۵۵ متر مربع واقع در کوهک است و نظر کمیسیون شهرسازی شورا در خصوص باغ نبودن این ملک است.
نهایتا اعضای شورا با ۷ رای موافق و ۸ رای مخالف نظرکمیسیون را رد کردند واین ملک را باغ تشخیص دادند.
پلاک ثبتی ۱۸۴۰.۱ ملک بعدی بود که دردستور کار اعضای شورا قرار داشت که سالاری در تشریح آن اظهار داشت: این ملک به مساحت ۱ هزار و ۵۳۷ متر واقع در خیابان شهید کلاهدوز در منطقه ۳ شهرداری تهران است و کاربری قدیم آن مسکونی و زیر پهنه فعلی ان آر۱۲۲ است.
کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران با عنایت به حد نصاب ۱۰۸ اصله درخت این زمین را باغ تشخیص داده. نهایتا اعضای شورای شهر تهران با ۸ رای موافق و ۶ رای مخالف پیشنهاد بازگشت این پرونده را جهت بررسی بیشتر به کمیسیون تخصصی مورد تصویب قرار دادند.
سالاری درتشریح پلاک ثبتی ۴.۲۱.۴۶.۳ اظهار داشت: مساحت این زمین ۲هزار و ۱۱۵ متر مربع است و دراتوبان کرج شمال پمپ بنزین ورد آورد قرار گرفته است. کاربری قدیم آن مسکونی است ونظر کمیسیون شهرسازی در خصوص باغ نبودن این ملک است.
نهایتا اعضای شورای شهر تهران با ۵ رای موافق و ۸ رای مخالف نظر کمیسیون شهرسازی شورا را رد کردند واین ملک را باغ تشخیص دادند.
رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران در تشریح پلاک ثبتی ۳۷.۲۵۵۶۰.۱۳۲ اظهار داشت: این زمین به مساحت ۱ هزار و ۳۵۱ متر مربع واقع در خیابان دولت منطقه ۳ است و کاربری قدیم آن مسکونی است و حد نصاب درختان را دارد؛ بنابراین کمیسیون شهرسازی آنرا باغ تشخیص داده. نهایتا اعضای شورای شهر هم با اکثریت آراء با نظر کمیسیون شهرسازی در خصوص باغ بودن این زمین موافقت کردند.
سالاری در تشریح پلاک ثبتی ۳۷.۳۵۹۹.۱۴۰ اظهار داشت: این زمین به مساحت هزار متر مربع در خیابان یخچال منطقه ۳ واقع شده است ونظر کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران غیر باغ بودن این زمین را تأیید کرده است.
اعضای شورای شهر تهران هم با اکثریت آرا با نظر کمیسیون شهرسازی در خصوص باغ نبودن این زمین مخالفت کردند بنابراین این زمین باغ تشخیص داده شد.
سالاری در تشریح پلاک ثبتی ۲۳۹۵.۷۷۵۶۳.۸ اظهار داشت: این زمین به مساحت ۵۵۳متر مربع واقع در خیابان اکبری منطقه ۲ قرار دارد پهنه فعلی آن جی ۱۱۲ است و هم اکنون حد نصاب درختان لازم را ندارد.
نظر کمیسیون شهرسازی شورا در خصوص باغ بودن این زمین است. اعضای شورای اسلامی شهرتهران با اکثریت آرا نظر کمیسیون شهرسازی را به تایید رساندند بدین سان این زمین بعنوان باغ تشخیص داده شد.1399/03/13
23:21:50
5.0 / 5
2658
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین