سلیمی:

فهرست دریافت كنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی به نمایندگان داده شود

فهرست دریافت كنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی به نمایندگان داده شود مركز املاك: یك عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خواهان فهرست دریافت كنندگان ارز 4200 تومانی و روزنامه های یارانه بگیر به مجلس شد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) با استناد به اصول ۲۰ و ۳۱ قانون اساسی در اخطاری اظهار نمود: رئیس جمهور در صحبت هایی بیان کرده که اعتراف می کنم دولت در بخش مسکن عقب مانده است. حال این که طبق اصل ۳۱ قانون اساسی دولت موظف به تامین مسکن می باشد. علت این عقب ماندگی در بی مهری به مسکن مهر نبود؟ صحبت از ایجاد مسکن اجتماعی کردید و هنوز حتی یک واحد ساخته نشده است. باید مقصران به قوه قضاییه معرفی شوند.
وی در تذکری دیگر اظهار نمود: هیات رییسه دستور دهد که فهرست دریافت کنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی در اختیار نمایندگان قرار گرفته شود؛ همین طور باید فهرست روزنامه های یارانه بگیر را به مجلس شورای اسلامی ارائه دهند؛ چون وزارت ارشاد به بعضی از روزنامه های نورچشمی یارانه چندصد میلیونی داده و به سایر روزنامه ها پول کمی پرداخت کرده است.
سلیمی در آخر اظهار داشت که در روزهای اوج گیری کرونا مشخص نیست که شورای شهر تهران می خواهد درباره ی سفرهای درون شهری چه تصمیمی بگیرد.1399/04/18
14:28:14
5.0 / 5
2542
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین