سرای نوآوری خدمات شهری راه اندازی می شود

سرای نوآوری خدمات شهری راه اندازی می شود یكی از صندوق های پژوهش و فناوری درصدد است تا با همكاری شهرداری سرای نوآوری با محوریت خدمات شهری راه اندازی كند.


به گزارش ایسنا، عباسعلی کارشناس، مدیر عامل یکی از صندوق های پژوهش و فناوری با اعلان اینکه این صندوق ارتباط خوبی با بعضی از سازمان های استان تهران دارد، اظهار نمود: هم اکنون با بعضی از شرکت ها و نهادهای تخصصی استان به مدلها و توافق برای همکاری راهبردی در امتداد توسعه فناوری و نوآوری رسیده ایم.
وی ادامه داد: جهت راه اندازی سرای نوآوری با محوریت خدمات شهری با یکی از مراکز بزرگ تجاری شهر تهران درحال مذاکره هستیم. همین طور چندین جلسه با شهرداری تهران داشته ایم و در این راستا توافقاتی با شهرداری برای سرمایه گذاری های مشترک صورت گرفته است.
مدیرعامل این صندوق پژوهش و فناوری با ابراز امیدواری از اینکه این صندوق در حوزه کشاورزی نیز بتواند کارهای نوآورانه و فناورانه خوبی داشته باشیم، افزود: این صندوق سال قبل در امتداد تسهیل حرکت به سمت اقتصاد پایدار و پشتیبانی از کسب وکارهای دانش بنیان و ارزش آفرین، به ثبت رسید و باتوجه به نوپا بودن این صندوق در سال اول فعالیت آن، تمرکز بر روی ایجاد زیرساخت ها و فرآیندهای عملیاتی قرار گرفت که در این راستا مبادرت به راه اندازی پایگاه اطلاعاتی برای ارزیابی و اعتبارسنجی متقاضیان شد.
کارشناس اشاره کرد: در سال قبل پروژه های مختلفی برای سرمایه گذاری به صندوق ارائه شد و از میان آنها 22 پروژه به مرحله ارزیابی دوم راه پیدا کرد که در نهایت دو پروژه در حال انعقاد قرارداد است.
وی افزود: بمنظور تسهیل ارائه خدمات بانکی با سه بانک کشاورزی، تجارت و پارسیان مدل هایی برای همکاری و ارائه خدمات مشترک تعریف شد و تفاهم نامه ای در این راستا به امضا رسیده است.
برمبنای اعلام روابط عمومی دبیرخانه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری، کارشناس اضافه کرد: این صندوق یکی از نخستین صندوق های پژوهش و فناوری تماماً خصوصی کشور بشمار می رود که با مشارکت هفت شرکت به وجود آمده است.1399/07/18
11:03:58
5.0 / 5
1636
تگهای خبر: ارزیابی , استان , بانك , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین