كاهش ۳۱ درصدی مسافران متروی تهران و حومه در طرح جدید محدودیت های كرونایی

كاهش ۳۱ درصدی مسافران متروی تهران و حومه در طرح جدید محدودیت های كرونایی به گزارش مركز املاك مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران از كاهش ۳۱ درصدی مسافران مترو همزمان با شروع اجرای طرح محدودیت های كرونایی اطلاع داد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، فرنوش نوبخت ضمن اشاره به کاهش آمار مسافری در ایام اخیر اظهار داشت: سرفاصله حرکت قطارها تغییری نداشته و با همان ظرفیت قبلی به فعالیت خود ادامه می دهیم.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خاطرنشان کرد: در نخستین روز از اجرای طرح محدودیت های کرونایی که با روز شنبه اول هفته مصادف شده بود، نسبت به شنبه هفته گذشته شاهد کاهش ۲۳۰۰ نفری مسافر بودیم، این در حالیست که آمار عرضه شده در مقایسه با آخرین روز کاری آبان ماه سال درجاری در چهارشنبه هفته گذشته ۳۱ درصد کاهش مسافر را نشان داده است.
وی با تکیه بر اینکه استفاده شهروندان از متروی تهران کاهش داشته، اضافه کرد: شرکت بهره برداری متروی تهران با همان ظرفیت قبلی و اجرای سرفاصله حرکت قطارهای مترو در خط دو ۳ دقیقه، خطوط یک و چهار۳.۵ دقیقه، خط سه ۶ دقیقه، خط شش با سرفاصله ۱۵ و خط هفت ۱۰ دقیقه سرویس دهی دارد.
بنا براعلام روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران، نوبخت تصریح کرد: مترو با همان ظرفیت قبل از شیوع کرونا در حال خدمت رسانی است، اما در بعضی از ساعات روز در ایستگاه های تقاطعی امکان دارد با حجم بالای مسافر مواجه شویم که عمدتاً در ارتباط با ساعات ابتدایی روز است، ولی بر مبنای آمار کاهش مسافر را شاهد می باشیم.1399/09/03
13:56:57
5.0 / 5
787
تگهای خبر: بهره برداری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین