شاعران نامی ایران در چالش سفر، سلامت ایستگاه های متروی تهران

شاعران نامی ایران در چالش سفر، سلامت ایستگاه های متروی تهران مرکز املاک: مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران از اجرای فضا سازی محیطی ایستگاه های خطوط مترو در چالش ˮسفر، سلامتˮ در ایستگاه های خطوط متروی تهران آگاهی داد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، اجرای پویش "سفر، سلامت" بمنظور فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به شهروندان و مسافران مترو در زمینه مقابله با بیماری کرونا اجرا می شود.
در این پویش با طرح های متنوع فرهنگی و هنری تمامی ایستگاه های خطوط متروی تهران فضاسازی محیطی می شوند.
این پویش ضمن قدردانی از کادر درمانی کشور، شهروندان را به ماندن در خانه و رعایت فاصله اجتماعی دعوت کرده، این طرح ها در قالب های متنوعی در معرض تماشای مسافران شهر زیرزمینی قرار گرفته است.
تمامی باکس های راهنمای ایستگاه های مترو در ورودی ایستگاه ها با برچسب طرح ماسک طراحی شده اند و شهروندان را به ورود با بهره گیری از ماسک به شبکه مترو دعوت می کند. همین طور فضای سکوی ایستگاه های مترو با بهره گیری از طرح های گرافیکی و تصاویری شامل فعالیت کادر درمان و خدمت رسانی متروی تهران به شهروندان در این روزها و پیام های فرهنگی با موضوع مقابله با کرونا در معرض نگاه مسافران قرار گرفته است.
بخش دیگری از این طرح برگزاری نمایشگاه های عکس و پوستر شامل "کاریکاتور" که نگاهی طنز به مشکلات بیماری کرونا در مترو دارد، "نگارگری" و استفاده شخصیت های مینیاتوری از ماسک و طرحی با عنوان "کوویدیه" که در آن با استفاده طنزگونه از اشعار شعرای نامی کشور همچون حافظ، بابا طاهر، شهریار، نیما و مولانا، لزوم استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی را به مسافران مترو یادآور می شوند.
تمامی طرح های مربوط به این پویش بوسیله نمایشگر ایستگاه های مترو به معرض نمایش گذاشته می شوند.
گفتنی است باتوجه به محدودیت های اعمال شده از طرف ستاد ملی مبارزه با کرونا و لزوم فرهنگ سازی و اطلاع رسانی دراین زمینه، این طرح با هدف دعوت از مسافران شهر زیرزمینی به ماندن در خانه و رعایت فاصله اجتماعی به برای کمک به قطع زنجیره بیماری کرونا و قدردانی از کادر درمانی کشور می باشد.
طبق گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، به همین دلیل بر روی سردر خروجی ایستگاه تئاترشهر طرحی را به معرض نمایش گذاشته که با عنوان "به این اسامی نام دیگری اضافه نخواهد شد" که در آن نام برخی از کادر درمان که در راه مبارزه با این بیماری شهید راه سلامت شده اند قید شده است و امیدواریم شهروندان گرامی با رعایت نکات بهداشتی و مهم تر از همه ماندن در خانه به قطع زنجیره کرونا و کاهش خستگی کادر زحمتکش درمان کشورکمک کنند.
منبع:

1399/09/17
12:21:13
5.0 / 5
683
تگهای خبر: بهره برداری , خانه , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین