معاون استاندار تهران خبر داد

اغاز ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر از ۲۰ اسفند

اغاز ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر از ۲۰ اسفند مرکز املاک: معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با تاکید بر بهره گیری از همه ظرفیت ها برای اموزش دست اندرکاران انتخابات، از اغاز ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر از 20 اسفند ماه سال جاری آگاهی داد.


شکراله حسن بیگی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح زمان شروع ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر، اظهار داشت: کارها و تامین مقدمات انتخابات از ابان ماه سال جاری اغاز شده اما با تشکیل ستاد انتخابات کشور در ۱۱ اسفند ماه کار انتخابات شکل رسمی پیدا می کند و درپی آن ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ هیئت اجرائی شورای اسلامی شهر و هیئت اجرائی شورای اسلامی روستاها تشکیل و ثبت نام از داوطلبان شوراهای شهر نیز از ۲۰ اسفندماه سال جاری اغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: در انتخابات سال قبل رتبه استان تهران از ۲۸ به چهارم ارتقا پیدا کرد پس برای انتخابات پیشرو در سال ۱۴۰۰ هدف گذاری انجام داده ایم که به رتبه اول دست پیدا نماییم و در این راه از همه ظرفیت ها همچون فضای مجازی برای اموزش دست اندرکاران انتخابات استفاده می نماییم.
وی اشاره کرد: رعایت قانون در برگزاری انتخابات نیازمند تسلط بر قوانین است، پس باید قوانین توسط عوامل و دست اندرکاران انتخابات بازخوانی و مرور شود. بی شک آموزش نقش محوری در برگزاری انتخاباتی سالم دارد و باید از بسترهای موجود خصوصاً فضای مجازی جهت پیشبرد موضوع آموزش نهایت بهره را گرفت.
منبع:

1399/11/24
19:03:49
0.0 / 5
624
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین