معاون استاندار تهران تاكید كرد

خسارت قابل توجه واحدهای صنعتی ناشی از قطعی برق بدون اعلام قبلی

خسارت قابل توجه واحدهای صنعتی ناشی از قطعی برق بدون اعلام قبلی به گزارش مرکز املاک معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران ضمن اشاره به اینکه در قطعی های برق زمستان سالجاری روزانه حدود ۲.۵ میلیارد تومان خسارت در حوزه بیکاری کارگران در واحدهای صنعتی کوچک و متوسط به کارفرمایان تحمیل شده است، اضافه کرد: خسارت قابل توجه واحدهای صنعتی ناشی از قطعی برق بدون اعلام قبلی تحمیل شده است.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، حشمت الله عسگری در هفتاد و دومین جلسه شورای گفتگو بخش خصوصی و دولت ضمن اشاره به قطعی برق در زمستان و مشکلات ناشی از آن برای واحدهای صنعتی و تولیدی، اظهار داشت: در قطعی های برق زمستان سالجاری روزانه حدود ۲.۵ میلیارد تومان خسارت در حوزه بیکاری کارگران در واحدهای صنعتی کوچک و متوسط به کارفرمایان تحمیل شده است. در حقیقت این میزان خسارت برای ۲۰ روز حدود ۵۰ میلیارد تومان براورد شده است.
وی ادامه داد: امسال روزانه به صورت میانگین حدود دو ساعت و ۴۵ دقیقه در شهرک های صنعتی قطعی برق داشته ایم و بر همین مبنا ۳۰ درصد تولید شهرک های صنعتی تهران تحت تأثیر قطعی برق در مدت یکماه از چرخه تولید خارج شده اند.
معاون استاندار تهران تصریح کرد: متاسفانه در ۱۰ روز اول قطعی های برق برنامه زمان بندی اعلام نشده بود و قطعی ها از قبل اعلام نمی شد بنابراین خسارت ها به شدت بالا بود؛ و واحدهای صنعتی خسارت های قابل توجهی همچون از بین رفتن مواد اولیه، اسیب دیدن خطوط تولیدی و از بین رفتن مواد تولیدی را متحمل شدند.
منبع:

1399/12/06
14:19:26
0.0 / 5
631
تگهای خبر: استان , تولید , كارگر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین